![Στο γήπεδο για την Εθνική ο Ολυμπιακός (pic)](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/09/Στιγμιότυπο-οθόνης-312.png)
Στο γήπεδο για την Εθνική ο Ολυμπιακός (pic)
Οι Γιώργος Μπαρτζώκας, Κώστας Παπανικολάου, Γιαννούλης Λαρεντζάκης, Άλεκ Πίτερς και Τόμας Γουόκαπ, βρέθηκαν στη Λάρνακα για να παρακολουθήσουν την αναμέτρηση της Εθνικής απέναντι στην Κύπρο για το Nations League.
Spotlight
-
Μητσοτάκης για επέτειο αποκατάστασης της Δημοκρατίας: «Το πολίτευμα μας είναι πιο ισχυρό από ποτέ»
-
Αλίκη Βουγιουκλάκη: 28 χρόνια από τον θάνατό της- Οι τελευταίες στιγμές και η δραματική «έξοδος»
-
Φάλαινα προσγειώθηκε σε βάρκα ψαράδων και τους εκτόξευσε στον αέρα
-
Οι πιο «ανοιχτοχέρηδες» τουρίστες – Ποιοι και τι αφήνουν στην Ελλάδα
Ο Ολυμπιακός ήταν ισοπεδωτικός απέναντι στον Ερυθρό Αστέρα και έκλεισε με εντυπωσιακό τρόπο τις υποχρεώσεις του στο φιλικό τουρνουά «Νεόφυτος Χανδριώτης» που πραγματοποιήθηκε στην Κύπρο.
Λίγο μετά τη λήξη της αναμέτρησης οι «ερυθρόλευκοι» αποφάσισαν να χαλαρώσουν παρακολουθώντας λίγο ποδόσφαιρο. Συγκεκριμένα οι Γιώργος Μπαρτζώκας, Κώστας Παπανικολάου, Γιαννούλης Λαρεντζάκης, Άλεκ Πίτερς και Τόμας Γουόκαπ, βρέθηκαν στη Λάρνακα για να δουν από κοντά τον αγώνα της Εθνικής ομάδας απέναντι στην Κύπρο για την 5η αγωνιστική του Nations League.
Η ανάρτηση της ΚΑΕ Ολυμπιακός:
Ο #OlympiacosBC στο πλευρό της @EthnikiOmada ! Οι Γιώργος Μπαρτζώκας, @K_pap16 , @gianlary5 , @petersalec και @twalkup23 , μετέβησαν στην Λάρνακα για να παρακολουθήσουν την αναμέτρηση της Εθνικής με την Κύπρο, στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής του UEFA Nations League 2022-23. pic.twitter.com/Y5qWZMqXN7
— Olympiacos B.C. (@olympiacosbc) September 24, 2022
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις