![Βρισηίδα Ανδριώτου: Δεν θα ευχηθώ στην Ιωάννα Τούνη για το παιδί όταν γεννήσει](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/10/toun.jpg)
Βρισηίδα Ανδριώτου: Δεν θα ευχηθώ στην Ιωάννα Τούνη για το παιδί όταν γεννήσει
Τι έχει συμβεί;
Spotlight
-
Η ανατριχιαστική στιγμή που αφήνει την αρραβωνιαστικιά του να πεθάνει μετά το μοιραίο τροχαίο
-
Αναγκαστική προσγείωση για αεροσκάφος στο Ηράκλειο - Επιβάτες αναζητούσαν αλκοόλ και αντέδρασαν επιθετικά
-
ΠΑΣΟΚ: Το αφήγημα των 8 διεκδικητών της προεδρικής κούρσας
-
Ταυτοποιήθηκαν δύο από τους τέσσερις δράστες της επίθεσης σε οικογένεια τουριστών στο Ηράκλειο
Η Βρισηίδα Ανδριώτου μίλησε για τη νέα ζωή της στην Αθήνα, αφότου μετακόμισε από τη Θεσσαλονίκη, ενώ αναφέρθηκε και στην Ιωάννα Τούνη.
Η πρώην παίκτρια του Survivor είπε αρχικά: «Ζω μόνιμα στην Αθήνα πλέον, χάρη στον Σπύρο μετακόμισα μαζί του στον Πειραιά, σαν φυσιολογικό ζευγάρι. Είναι ακόμα νωρίς για να κάνουμε το επόμενο βήμα με τον Σπύρο, αλλά τα πηγαίνουμε πολύ καλά. Αποκλείεται να περάσουν δύο χρόνια και να μην έχει πέσει πρόταση γάμου, σε έναν χρόνο θα έχει γίνει».
Η δήλωση της Βρισηίδας Ανδριώτου για την Ιωάννα Τούνη
Στη συνέχεια, όταν οι δημοσιογράφοι τη ρώτησαν αν ευχήθηκε στην Ιωάννα Τούνη για την εγκυμοσύνη της αλλά και για την πρόταση γάμου που δέχτηκε από τον Δημήτρη Αλεξάνδρου, η Βρισηίδα Ανδριώτου δήλωσε: «Άκουσα ότι η Ιωάννα Τούνη είναι έγκυος, δεν ζω σε άλλο πλανήτη. Δεν της ευχήθηκα για την εγκυμοσύνη, εγώ της έστειλα συλλυπητήρια για τη μητέρα της και μέχρι εκεί. Δεν χρειάζεται να στείλω μήνυμα για να γίνει επανασύνδεση. Όλοι έχουμε τελειώσει μια φιλιά δεν είμαστε οι πρώτες ούτε οι τελευταίες».
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις