![Νούνιες προς Τσιμίκα: «Πάμε για περισσότερα, αδελφέ»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/10/FfdGAQVX0AAm248.jpg)
Νούνιες προς Τσιμίκα: «Πάμε για περισσότερα, αδελφέ»
Η ανάρτηση του Κώστα Τσιμίκα στο Instagram μετά τη νίκη της Λίβερπουλ επί της Γουέστ Χαμ με 1-0 και το σχόλιο του Ντάργουιν Νούνιες
Spotlight
-
Εφτά χρόνια φυλακή στα δύο αδέρφια για τον θάνατο 52χρονου - Τον είχαν ξυλοκοπήσει επειδή τάιζε αδέσποτα ζώα
-
Οι «παρενέργειες» των εμβολίων καίνε την Ούρσουλα φον ντερ Λάιεν
-
Σοκ για την Σερένα Γουίλιαμς: Ο σύζυγός της αποκάλυψε ότι διαγνώστηκε με την νόσο του Lyme
-
Τελείωσε το παραμύθι για πρίγκιπα Χάρι και Μέγκαν Μαρκλ
Με σκορ 1-0 επικράτησε η Λίβερπουλ της Γουέστ Χαμ στο Άνφιλντ στο πλαίσιο της Premier League και πήρε ένα ακόμη τρίποντο μετά τη σπουδαία νίκη της επί της Μάντσεστερ Σίτι την προηγούμενη αγωνιστική.
Η νίκη ήρθε για τους Reds με υπογραφή Τσιμίκα, καθώς ο Greek Scouser «σέρβιρε» το γκολ στον Ντάργουιν Νούνιες, ο οποίος με κεφαλιά άνοιξε το σκορ για την ομάδα του.
Ο διεθνής αριστερός μπακ έφθασε τις πέντε ασίστ με τη φανέλα των Κόκκινων μέσα στη χρονιά και βρίσκεται δεύτερος πίσω από τον Ντε Μπρόινε στη σχετική λίστα με τους παίκτες του αγγλικού πρωταθλήματος.
Μετά την επικράτηση της ομάδας του Γιούργκεν Κλοπ, ο Τσιμίκας ανέβασε στο Instagram μια πανηγυρική ανάρτηση, όπου απεικονίζεται ο ίδιος μαζί με τον Νούνιες, με τον τελευταίο να σχολιάζει κάτω από το ποστ του έλληνα αμυντικού «Πάμε για περισσότερα, αδελφέ», στέλνοντας έτσι ένα μήνυμα για όσα θα ακολουθήσουν.
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις