![Σοκ στον ΠΑΟΚ με Τσαούση και Λύρατζη](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/10/5712717.jpg)
Σοκ στον ΠΑΟΚ με Τσαούση και Λύρατζη
Με δάκρυα στα μάτια αποχώρησε ο νεαρός αμυντικός του ΠΑΟΚ στο 32′ και μπήκε στη θέση του ο Σάστρε. Πέντε λεπτά αργότερα το σοκ έγινε διπλό καθώς αποχώρησε κλαίγοντας και ο Λύρατζης.
Spotlight
-
Αποκάλυψη in: Φωτογραφίες του 54χρονου τοπογράφου και του σημείου της δολοφονίας στο Ψυχικό είχε στο κινητό του ο 44χρονος
-
Ηλεκτρικό ρεύμα: Κόπηκε στα δύο το ενιαίο δίκτυο στην Ευρώπη – 10 ερωτοαπαντήσεις για τις υψηλές τιμές
-
Πίσω ολοταχώς στην κυβέρνηση και απόσυρση της υποψηφιότητας Φουντεδάκη
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
Χειρότερα δεν θα μπορούσε να εξελιχθεί το πρώτο ημίχρονο στην Τούμπα ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και Αστέρα Τρίπολης αφού δύο παίκτες του Δικεφάλου αποχώρησαν τραυματίες με δάκρυα στα μάτια.
Πρώτος ο Τσαούσης στάθηκε άτυχος και αποχώρησε με κλάματα στο 32ο λεπτό για να περάσει στη θέση του ο Σάστρε, με τους ανθρώπους του ΠΑΟΚ να πέφτουν πάνω του για να τον εμψυχώσουν.
Σαν να μην έφτανε αυτό, πέντε λεπτά μετά τραυματίστηκε και ο Λύρατζης που έφυγε από τον αγωνιστικό χώρο κλαίγοντας για να μπει ο Ζίβκοβιτς.
Ευχή όλων βέβαια είναι να μην έχουν κάτι σοβαρό και οι δύο παίκτες του ΠΑΟΚ, κάτι βέβαια που θα φανεί από τις εξετάσεις που θα υποβληθούν τις επόμενες μέρες.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις