![Από 1η Ιανουαρίου στην ΑΕΚ Β’ ο Ζίνι](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/11/3-15-1.jpg)
Από 1η Ιανουαρίου στην ΑΕΚ Β’ ο Ζίνι
Λόγω της γραφειοκρατίας ο Ζίνι θα ενσωματωθεί με το νέο έτος στην ΑΕΚ Β’.
Spotlight
-
Αμετανόητος ο Πολάκης: Παίρνω την ευθύνη των πράξεών μου – Μόνο ο λαός διαγράφει
-
Νέα τραγωδία σε ένα 24ωρο στην Πάτρα: Δεύτερη γυναίκα έπαθε επιπλοκή στον 9ο μήνα - Νεκρό το βρέφος
-
Οργή Τραμπ για την… αποχώρηση Μπάιντεν – Ρεπουμπλικανοί απειλούν με μηνύσεις
-
Το συγκινητικό throwback της Ναόμι Κάμπελ στους Ολυμπιακούς Αγώνες του 2004
Παράταση παίρνει η ενσωμάτωση του Ζίνι στην ΑΕΚ Β’. Όπως έγινε γνωστό, ο νεαρός επιθετικός από την Ανγκόλα θα είναι διαθέσιμος από την 1η Ιανουαρίου 2023 καθώς υπάρχει καθυστέρηση με τη βίζα του. Ο Ζίνι βρίσκεται τελευταίο διάστημα βρίσκεται στην Ελλάδα, αλλά θα πρέπει να κάνει λίγη ακόμα υπομονή για να φορέσει τα κιτρινόμαυρα.
Προς το παρόν ο Ζίνι θα επιστρέψει στην πατρίδα του για να ενταχθεί στην εθνική ομάδα η οποία έχει να δώσει φιλικά παιχνίδια με την Μποτοσυάνα και τη Νότια Αφρική.
Στη συνέχεια θα έρθει στην Αθήνα και θα ενταχθεί στην ΑΕΚ Β’ ως δανεικός από την Πριμέιρο ντε Αγκόστο με οψιόν αγοράς για την ΑΕΚ το επόμενο καλοκαίρι.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις