![Οι έφηβοι του ΠΑΟΚ και του Άρη ταξίδεψαν μαζί, στέλνοντας ισχυρό μήνυμα κατά της οπαδικής βίας (vid)](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/12/ARIS-e1671215491287.jpg)
Οι έφηβοι του ΠΑΟΚ και του Άρη ταξίδεψαν μαζί, στέλνοντας ισχυρό μήνυμα κατά της οπαδικής βίας (vid)
Οι εφηβικές ομάδες μπάσκετ του ΠΑΟΚ και του Άρη ταξίδεψαν με το ίδιο πούλμαν προς Αθήνα, στέλνοντας έτσι το δικό τους ξεχωριστό μήνυμα κατά της οπαδικής βίας.
Spotlight
-
Αστροναύτης επέστρεψε από το Διάστημα, συγκλονισμένος με αυτό που «δεν έπρεπε να αντικρίσει»
-
Συρεγγέλα: Μία ειλικρινής συγγνώμη σημαίνει και διαγραφή του Πολάκη – Τι είπε στον Κασσελάκη
-
Τη συνέλαβαν τη μέρα του γάμου της για φόνο - Πόζαρε με το νυφικό και χειροπέδες
-
Πανικός στην Καστοριά - Αρκούδα έκοβε βόλτες στο κέντρο του Άργους Ορεστικού
Ο αθλητισμός ενώνει και δεν χωρίζει. Αυτό φρόντισαν να μας το υπενθημίσουν με τον καλύτερο τρόπο και οι εφηβικές ομάδες μπάσκετ του ΠΑΟΚ και του Άρη, οι οποίες ταξίδεψαν με το ίδιο πούλμαν με προορισμό την Αθήνα, εκεί όπου θα λάβουν μέρος στο Rising Stars, αποδεικνύοντας περίτρανα ότι η οποία αντιπαλότητα περιορίζεται για 40′ εντός αγωνιστικού χώρου.
Οι εν λόγω κίνηση πάρθηκε έπειτα από πρωτοβουλία των ανθρώπων των δύο ομάδων, οι οποίοι αποφάσισαν έτσι να στείλουν ένα ισχυρό μήνυμα κατά της οπαδικής βίας.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις