![Ο δεκάλογος σωτηρίας των δασών μας](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/01/amazonios-1024x640-1024x640.jpg)
Ο δεκάλογος σωτηρίας των δασών μας
Ο Σύνδεσμος Προστασίας και Ανάπτυξης Υμηττού διοργανώνει συνέδριο με θέμα «Ο δεκάλογος σωτηρίας των Δασών μας - Η επόμενη μέρα» στο Συνεδριακό - Πολιτιστικό Κέντρο «Μίκης Θεοδωράκης».
Spotlight
-
Παραμένει στη φυλακή ο Ηλίας Κασιδιάρης – Απορρίφθηκε το αίτημα αποφυλάκισης
-
Άγριο επεισόδιο στη Θεσσαλονίκη - Ομάδα ανδρών ξυλοφόρτωσε ζευγάρι και τους έσπασε το μαγαζί
-
Ανορθόδοξες συμβουλές για να «ξεγελάσουμε» τη ζέστη
-
Ο Τζο Μπάιντεν πιέζεται να αποσυρθεί ακόμα και μέσα στο Σαββατοκύριακο, εκτιμούν στελέχη των Δημοκρατικών
Διήμερο συνέδριο ξεκινάει σήμερα 23 Ιανουαρίου 2023 από τον Σύνδεσμο Προστασίας και Ανάπτυξης Υμηττού στο συνεδριακό κέντρο «Μίκης Θεοδωράκης» του Δήμου Ελληνικού Αργυρούπολης, με θέμα «Ο δεκάλογος σωτηρίας των Δασών μας – Η επόμενη μέρα».
Στο συνέδριο θα εισηγηθούν εκπρόσωποι της τοπικής αυτοδιοίκησης, επιστήμονες και εκπρόσωποι της πολιτικής ηγεσίας του τόπου. Ο πρόεδρος του Συνδέσμου και Δήμαρχος Ελληνικού – Αργυρούπολης, Γιάννης Κωνσταντάτος επισήμανε:
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις