![Καραπαπάς για το χυδαίο πανό: «Δεν μπορούν να αφαιρέσουν αυτή την αηδία. Ή δε θέλουν»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/01/5789141-e1674673896364.jpg)
Καραπαπάς για το χυδαίο πανό: «Δεν μπορούν να αφαιρέσουν αυτή την αηδία. Ή δε θέλουν»
Επίθεση του Αντιπρόεδρου του Ολυμπιακού σε ΕΠΟ, ΕΛΑΣ και Άρη για το χυδαίο πανό στις εξέδρες του Κλεάνθης Βικελίδης.
Spotlight
-
Εφτά χρόνια φυλακή στα δύο αδέρφια για τον θάνατο 52χρονου - Τον είχαν ξυλοκοπήσει επειδή τάιζε αδέσποτα ζώα
-
Συγκλονιστικές εικόνες από τη μεγάλη φωτιά στο Σοφικό - «Κόλαση» με φλόγες 25 μέτρων
-
Η αγορά ζητά παράταση στις φορολογικές δηλώσεις - Τι λένε Χατζηθεοδοσίου, Πόλυγγερ και Καββαθάς
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
Πίσω από το ένα τέρμα του γηπέδου ένα εμετικό πανό έχει αναρτηθεί αλλά κανείς, πλην του Ολυμπιακού, δεν ενοχλείται. Ένα χυδαίο πανό, ντροπιαστικό και απαράδεκτο με τους αξιωματούχους του αγώνα να κάνουν ότι δεν βλέπουν ή να μην μπορούν να το κατεβάσουν.
Ο Κώστας Καραπαπάς με ποστάρισμα του στα σόσιαλ επιτέθηκε σε όλους όσοι ανέχονται αυτό το απαράδεκτο πανό ξεκαθαρίζοντας πως ο Ολυμπιακός πριν καν ξεκινήσει το ματς είχε ζητήσει το αυτονόητο.
«Πριν τον αγώνα ακόμη η ΠΑΕ Ολυμπιακός διαμαρτυρήθηκε όπως προβλέπουν οι κανονισμοί και στους παρατηρητές του αγώνα για το ΧΥΔΑΙΟ ΠΑΝΟ που έχουν αναρτήσει «φίλαθλοι» του Άρη. Αποδεικνύεται ότι τόσο οι αξιωματούχοι του αγώνα (ΕΠΟ), όσο και η ΕΛΑΣ και η ΠΑΕ Άρης δεν μπορούν να αφαιρέσουν αυτή την αηδία. Ή δε θέλουν» ανέφερε χαρακτηριστικά ο Αντιπρόεδρος της ερυθρόλευκης ΠΑΕ.
![](https://www.to10.gr/wp-content/uploads/2023/01/Photo-19-5.jpg)
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις