![Τζιάβρας: «Με τον κόσμο μας να γράψουμε ιστορία»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/03/5825345_1.jpg)
Τζιάβρας: «Με τον κόσμο μας να γράψουμε ιστορία»
Ο λίμπερο του Ολυμπιακού, Δημήτρης Τζιάβρας, μίλησε για τον δεύτερο τελικό με την Μακάμπι Τελ Αβίβ και έδωσε το σύνθημα για την κατάκτηση του τίτλου.
Spotlight
-
Μπελέρης: Θα γυρίσω στη φυλακή για λίγο ακόμα – Ο αλβανικός λαός θέλει να γίνει μέλος της ΕΕ
-
Περπάτημα: 3 συμβουλές για να κάψετε περισσότερες θερμίδες
-
Επαναφέρουν την παιδική εργασία στο όνομα των «γονεϊκών δικαιωμάτων»
-
Χαμός με τη Δέσποινα Βανδή στην Τουρκία, ακύρωσε τη συναυλία - «Η κυρία πρέπει να φύγει αμέσως από τα σύνορα»
Την Τετάρτη (15/3, 20:00), η ομάδα βόλεϊ Ανδρών του Ολυμπιακού θα υποδεχθεί την Μακάμπι Τελ Αβίβ στο ΣΕΦ, στον δεύτερο τελικό του Challenge Cup, με στόχο την κατάκτηση του τρίτου της ευρωπαϊκού τίτλου.
Δείξαμε τον χαρακτήρα που έχει η ομάδα μέχρι στιγμής στα μεγάλα παιχνίδια. Την Τετάρτη, θα ζήσουμε, όπως όλα δείχνουν, κάτι πρωτόγνωρο για εμάς στο ΣΕΦ, λόγω του μεγάλου γηπέδου.
Ευχαριστούμε τον κόσμο που έδειξε τη δίψα του για αυτό το τρόπαιο και την αγάπη του για την ομάδα, εξαντλώντας όλα τα εισιτήρια άμεσα. Είμαστε αποφασισμένοι και έτοιμοι να ολοκληρώσουμε με επιτυχία όλη αυτή τη φετινή προσπάθεια στο Challenge Cup.
Δουλεύουμε, πλέον, στις προπονήσεις, γνωρίζοντας τον αντίπαλο καλύτερο και πιο στοχευμένα. Έχουμε το κατάλληλο διάστημα να προετοιμαστούμε όσο το δυνατόν καλύτερα. Είμαστε έτοιμοι να ζήσουμε μεγάλες στιγμές την Τετάρτη, μαζί με τον κόσμο μας και να γράψουμε ιστορία».
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις