![Ολυμπιακός: Με στόχο το απόλυτο στο πρωτάθλημα](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/03/5828289_1.jpg)
Ολυμπιακός: Με στόχο το απόλυτο στο πρωτάθλημα
Την Τετάρτη (29/3) στις 19:00, oι πρωταθλήτριες Ευρώπης αντιμετωπίζουν τον ΑΝΟ Γλυφάδας για την 20ή αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α1.
Spotlight
-
Η «απάντηση» της φον ντερ Λάιεν στην απόφαση του δικαστηρίου για τα εμβόλια του κορονοϊού
-
Οι συγκλίσεις του προοδευτικού χώρου από το 1963 έως σήμερα
-
Πέθαινε το παιδί του και έπαιζε Playstation - Τα sms της τραγικής μητέρας
-
Έξαλλος ο βασιλιάς Κάρολος - Τι είπε στον φρουρό για να βοηθήσει την Καμίλα με το παλτό της
Μετά από 20 μέρες, η ομάδα πόλο Γυναικών του Ολυμπιακού επιστρέφει στην αγωνιστική δράση.
Την Τετάρτη (29/3) στις 19:00, oι πρωταθλήτριες Ευρώπης αντιμετωπίζουν τον ΑΝΟ Γλυφάδας στο κολυμβητήριο «Αντ. Δημητρόπουλος», για την 20ή αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α1, με στόχο μία ακόμη επικράτηση.
Τα κορίτσια του Θρύλου, που προέρχονται από τη νίκη (13-4) επί του Αλίμου ΝΑΣ, στις 9/3, στο Παπαστράτειο (19η αγωνιστική), θέλουν να περάσουν νικηφόρα από την έδρα του ΑΝΟΓ και να κάνουν το «20 στα 20» στο πρωτάθλημα.
Δηλώσεις:
Μαρία Μυριοκεφαλιτάκη: «Το αυριανό παιχνίδι με την Γλυφάδα είναι ένα ματς μετά από μια διακοπή, λόγω των υποχρεώσεων των Εθνικών ομάδων. Στόχος μας για τον αυριανό αγώνα, να βγάλουμε την προπόνηση που έχουμε κάνει, ώστε να είμαστε έτοιμες για τα πλέι οφ που ακολουθούν».
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις