Ολυμπιακός: Κόντρα στον ΠΑΟΚ για το 21-0 στο πρωτάθλημα
Το Σάββατο (1/4) στις 15:00, οι πρωταθλήτριες Ευρώπης φιλοξενούν τον ΠΑΟΚ στο Παπαστράτειο, στο πλαίσιο της 21ης αγωνιστικής της Α1.
Spotlight
-
Αποκαλύψεις - βόμβα από τη μητέρα του μικρού Μπεν: «Αυτός είναι ο δολοφόνος του, ξέρουν που είναι το παιδί μου»
-
Η συντριπτική πλειοψηφία των ταξιδιωτών ποντάρει στην «οικονομία των εμπειριών» – Τι δείχνει έρευνα
-
Κινητοποιήσεις σε φυλακές της χώρας από εκατοντάδες κρατούμενους για «fast track νομοθετικές ρυθμίσεις»
-
Παγκόσμιοι πρωταθλητές στην κατανάλωση αλκοόλ παραμένουν οι Ευρωπαίοι
Δύο μέρες μετά τη νίκη (12-18) επί του ΑΝΟ Γλυφάδας στο κολυμβητήριο «Αντ. Δημητρόπουλος» (20ή αγωνιστική), η ομάδα πόλο Γυναικών του Ολυμπιακού συνεχίζει τις υποχρεώσεις της στο πρωτάθλημα.
Το Σάββατο (1/4) στις 15:00, οι πρωταθλήτριες Ευρώπης φιλοξενούν τον ΠΑΟΚ στο Παπαστράτειο, στο πλαίσιο της 21ης αγωνιστικής της Α1. Κόντρα στην ομάδα της Θεσσαλονίκης, τα κορίτσια του Θρύλου θέλουν να πανηγυρίσουν τη νίκη στον Πειραιά και να διευρύνουν το νικηφόρο σερί, που «τρέχουν» στο πρωτάθλημα, στο 21-0.
Ελευθερία Πλευρίτου: «Μας απομένουν δύο αγωνιστικές, για να ολοκληρωθεί η κανονική περίοδος του πρωταθλήματος. Στόχος μας είναι να νικήσουμε και τα δύο παιχνίδια και να παραμείνουμε αήττητες για ακόμα μία χρονιά στο πρωτάθλημα! Μετά την ολοκλήρωση του δεύτερου γύρου του πρωταθλήματος, θα στρέψουμε το βλέμμα μας στα παιχνίδια των πλέι οφ».
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις