![Διαμαρτυρία του Μπέου στη Λεωφόρο για τη διαιτησία](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/04/bEOS-1024x649-1.jpg)
Διαμαρτυρία του Μπέου στη Λεωφόρο για τη διαιτησία
Ο Αχιλλέας Μπέος και ο Βόλος διαμαρτυρήθηκαν με έναν πολύ ιδιαίτερο τρόπο στη Λεωφόρο πριν το ματς με τον Παναθηναϊκό για τη διαιτησία.
Spotlight
-
Πίσω ολοταχώς στην κυβέρνηση και απόσυρση της υποψηφιότητας Φουντεδάκη
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
-
Συγκλονιστικές εικόνες από τη μεγάλη φωτιά στο Σοφικό - «Κόλαση» με φλόγες 25 μέτρων
-
Άναψαν τα αίματα σε πανηγύρι - Καρεκλοπόλεμος και ξύλο μετά μουσικής (βίντεο)
Με έναν πολύ ιδιαίτερο τρόπο αποφάσισαν να διαμαρτυρηθούν ο Αχιλλέας Μπέος, το σταφ και οι παίκτες του Βόλου για το γεγονός πως δεν παίζουν ξένοι διαιτητές στα παιχνίδια της ομάδας της Μαγνησίας στα play off του πρωταθλήματος.
Ο ισχυρός άνδρας του Βόλου, μαζί με την ομάδα έχουν παράπονα για τον μη ορισμό ξένων ρέφερι στα παιχνίδια τους και πριν ξεκινήσει η αναμέτρηση με τον Παναθηναϊκό στη Λεωφόρο προχώρησαν σε μια ξεχωριστή διαμαρτυρία.
Συγκεκριμένα, ο διαιτητής της αναμέτρησης, Ευάγγελος Μανουχος, έκανε νόημα στους παίκτες της ομάδας της Μαγνησίας να εισέλθουν στον αγωνιστικό χώρο, όμως αυτοί μαζί με τους προπονητές μαζεύτηκαν όλοι μαζί μπροστά από τον πάγκο της ομάδα για 1 λεπτό, εκφράζοντας με αυτόν τον τρόπο τη δυσαρέσκειά τους.
Μαζί τους ήταν και ο Μπέος στον αγωνιστικό χώρο, ενώ στη συνέχεια μπήκαν εντός των τεσσάρων γραμμών, προκειμένου ο Μανούχος να σφυρίξει τη σέντρα του ματς στη Λεωφόρο.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις