![Σπίτι με το MEGA: Η μεγάλη «διαμάχη» της Ελεονώρας Μελέτη με την Ελεωνόρα Ζουγανέλη](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/04/spiti11-682x384.jpg)
Σπίτι με το MEGA: Η μεγάλη «διαμάχη» της Ελεονώρας Μελέτη με την Ελεωνόρα Ζουγανέλη
Δείτε τι συνέβη στον «αέρα» της εκπομπής Σπίτι με το MEGA
Spotlight
-
Ηλεκτρικό ρεύμα: Κόπηκε στα δύο το ενιαίο δίκτυο στην Ευρώπη – 10 ερωτοαπαντήσεις για τις υψηλές τιμές
-
Η Μέρκελ γίνεται 70 και το… έριξε στην τέχνη
-
Πίσω ολοταχώς στην κυβέρνηση και απόσυρση της υποψηφιότητας Φουντεδάκη
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
Στο Σπίτι με το MEGA υποδέχθηκε η Ρούλα Κορομηλά το βράδυ του Σαββάτου την Ελευθερία Αρβανιτάκη και την Ελεωνόρα Ζουγανέλη, οι οποίες και είχαν ετοιμάσει ένα εκλεκτό μουσικό πρόγραμμα για το τηλεοπτικό κοινό.
Στην παρέα της εκπομπής βρέθηκαν επίσης η Λένα Αρώνη, ο Μένιος Σακελλαρόπουλος και η Ελεονώρα Μελέτη.
Η μεγάλη «διαμάχη»
Η δημοσιογράφος και παρουσιάστρια της πρωινής ζώνης του Μεγάλου Καναλιού, μάλιστα, θέλησε να προδώσει με χιούμορ την «παρεξήγηση» που υπάρχει αρκετά χρόνια ανάμεσα στην ίδια και την Ελεωνόρα Ζουαγνέλη.
«Νιώθω πάρα πολύ τυχερή που είμαι ανάμεσα σε αυτή την υπέροχη παρέα. Ευχαριστώ πάρα πολύ για την πρόσκληση και τα όμορφα σου λόγια, Ρούλα. Δεν θα σταθώ όμως σε αυτό γιατί, όπως και εσύ είπες, η βραδιά είναι για αυτές τις δύο υπέροχες κυρίες εκ των οποίων η μία μάλιστα είναι και συνονόματη. Έχουμε όμως μια συνεχή διαμάχη! Πως γράφεται το Ελεονώρα».
«Πως γράφεται; Όπως το γράφω εγώ! Με Ω και Ο» αναφώνησε, από τη σκηνή, η Ελεωνόρα Ζουαγανέλη απευθυνόμενη με χαμόγελο στον καναπέ συμπληρώνοντας πως «εγώ το γράφω με Ω και Ο, ενώ η Ελεονώρα με Ο και Ω».
«Ε, άμα είναι αυτή η διαφορά σας δεν είναι τίποτα! Παιδιά, άμα διαφωνείτε για αυτό είναι μια χαρά. Για άλλα να μην διαφωνείτε» σχολίασε αμέσως η Ρούλα Κορομηλά με την έτερη της καλεσμένη, Λένα Αρώνη να προσθέτει πως «και εμείς όταν βάζουμε τα σούπερ στις εκπομπές λιώνουμε στην αντιδικία! Όχι, αυτό είναι το σωστό. Όχι, αυτό δεν είναι».
Δείτε το βίντεο
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις