Παναγιώτης Ψωμιάδης: «Το όνειρό μου ήταν να γίνω δεσπότης»
Την εμπειρία του με τα reality μοιράστηκε ο πρώην βουλευτής.
Spotlight
-
Παραμένει στη φυλακή ο Ηλίας Κασιδιάρης – Απορρίφθηκε το αίτημα αποφυλάκισης
-
Άγριο επεισόδιο στη Θεσσαλονίκη - Ομάδα ανδρών ξυλοφόρτωσε ζευγάρι και τους έσπασε το μαγαζί
-
Ανορθόδοξες συμβουλές για να «ξεγελάσουμε» τη ζέστη
-
Ο Τζο Μπάιντεν πιέζεται να αποσυρθεί ακόμα και μέσα στο Σαββατοκύριακο, εκτιμούν στελέχη των Δημοκρατικών
Ο Παναγιώτης Ψωμιάδης βρέθηκε προσκεκλημένος στην εκπομπή «Breakfast@star» και τη Μαίρη Αργυριάδου μιλώντας για τη Φάρμα, το J2US, αλλά και το όνειρο που είχε όταν ήταν μικρός.
Πιτσιρικάς ήμουν ένα αγρίμι
«Το όνειρό μου ήταν να γίνω δεσπότης. Έδωσα εξετάσεις και δεν πέρασα. Καταλάθος πήγα στη Φάρμα, δεν περίμενα ότι θα είναι τόσο δύσκολα. Μου αρέσουν τα δύσκολα, αλλά ήταν λίγο υπερβολικό αυτό για την ηλικία μου. Έκανα λάθος επιλογές στην πολιτική», είπε αρχικά ο Παναγιώτης Ψωμιάδης.
Ο Παναγιώτης Ψωμιάδης είπε στη συνέχεια: «Η εμφάνιση παίζει ρόλο στην πολιτική. Θα έκανα κάτι τηλεοπτικά. Για μία εβδομάδα έχασα την ευκαιρία να πάω στο J2US. Όταν πήρα τηλέφωνο είχαν ήδη επιλεγεί τα ζευγάρια».
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις