![Ο Βαγγέλης Μαρινάκης έδωσε το παρών στο Piraeus Street Long Jump](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/06/5905665.jpg)
Ο Βαγγέλης Μαρινάκης έδωσε το παρών στο Piraeus Street Long Jump
Ο Βαγγέλης Μαρινάκης παρευρέθηκε στο Piraeus Street Long Jump, όπου παρακολούθησε τον Ολυμπιονίκη Μίλτο Τεντόγλου να αγωνίζεται.
Spotlight
-
Αστροναύτης επέστρεψε από το Διάστημα, συγκλονισμένος με αυτό που «δεν έπρεπε να αντικρίσει»
-
Συρεγγέλα: Μία ειλικρινής συγγνώμη σημαίνει και διαγραφή του Πολάκη – Τι είπε στον Κασσελάκη
-
Τη συνέλαβαν τη μέρα του γάμου της για φόνο - Πόζαρε με το νυφικό και χειροπέδες
-
Πανικός στην Καστοριά - Αρκούδα έκοβε βόλτες στο κέντρο του Άργους Ορεστικού
Το Piraeus Street Long Jump, που διοργανώθηκε από τον ΣΕΓΑΣ σε συνεργασία με τον Δήμο Πειραιά, στέφθηκε από απόλυτη επιτυχία. Η παρουσία του Μίλτου Τεντόγλου και άλλων παγκόσμιων αστέρων του στίβου, προσέλκυσε χιλιάδες κόσμου, με παρουσίες όπως αυτή του Βαγγέλη Μαρινάκη να ξεχωρίζει.
Ο πρόεδρος της ΠΑΕ Ολυμπιακός έδωσε το παρών σε αυτό το λαμπερό event των αλμάτων σε σκάμμα, που πραγματοποιήθηκε έξω από το Δημοτικό θέατρο Πειραιά και αποτέλεσε πόλο έλξης για τον κόσμο αλλά και για τους τηλεθεατές ακόμα και εκτός Ελλάδας.
Ο Βαγγέλης Μαρινάκης βρέθηκε στις πρώτες σειρές να παρακολουθεί το event μαζί με τον Δήμαρχο Πειραιά, Γιάννη Μώραλη, την πρόεδρο και τον αντιπρόεδρο του ΣΕΓΑΣ, Σοφία Σακοράφα και Κώστα Κεντέρη αλλά και τον Γενικό Γραμματέα Αθλητισμού, Γιώργο Μαυρωτά.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις