![Αποσύρεται από τις Αυτοδιοικητικές εκλογές ο συνδυασμός του Νίκου Βλαχάκου στον Πειραιά](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/06/347258913_277839968002709_168915008341694784_n-e1686929319270.jpg)
Αποσύρεται από τις Αυτοδιοικητικές εκλογές ο συνδυασμός του Νίκου Βλαχάκου στον Πειραιά
Ο επικεφαλής του συνδυασμού «Πειραιάς Πόλη Πρότυπο», και υποψήφιος βουλευτής στην Α' Πειραιώς ανακοίνωσε την απόσυρση από τις αυτοδιοικητικές εκλογές του Οκτωβρίου, ευχόμενος καλή επιτυχία στον Γιάννη Μώραλη.
Spotlight
-
Θετικός στον κορονοϊό ο Μπάιντεν - Η ανακοίνωση του Λευκού Οίκου
-
Βεντέτα με τις απίθανες γιαγιάδες της Κρήτης άνοιξαν οι παππούδες - Μπροστάρης ο Ηλίας Μαμαλάκης
-
Σε κρίσιμο σταυροδρόμι η παγκόσμια οικονομία σύμφωνα με τις νέες προβλέψεις του ΔΝΤ
-
Νέες τουρκικές προκλήσεις με μαχητικά F-5 να πετούν πάνω από τη νεκρή ζώνη
Καλή επιτυχία στον συνδυασμό «Πειραιάς Νικητής» και προσωπικά στον Γιάννη Μώραλη ευχήθηκε ο Νίκος Βλαχάκος, που ανακοίνωσε την απόσυρση του συνδυασμού του από τις επερχόμενες αυτοδιοικητικές εκλογές του Οκτωβρίου.
Η ανακοίνωση του κ. Βλαχάκου αναφέρει: «Θέλω να ευχαριστήσω τον πειραϊκό λαό για την εμπιστοσύνη και την αγάπη με την οποία με περιβάλλει όλα αυτά τα χρόνια. Θέλω επίσης να ενημερώσω ότι ο συνδυασμός μας «Πειραιάς Πόλη Πρότυπο» δεν θα θέσει υποψηφιότητα κατά τις δημοτικές εκλογές του Οκτωβρίου 2023. Θα παραμείνει όμως ενεργός, αναστέλλοντας τις δραστηριότητές του την 31 Δεκεμβρίου 2023.
Τέλος, θα ήθελα να ευχηθώ καλή επιτυχία στον συνδυασμό «Πειραιάς Νικητής» και προσωπικά στο Δήμαρχο Γιάννη Μώραλη για τις προσεχείς αυτοδιοικητικές εκλογές».
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις