![Η Άννα Βίσση βρήκε τον... Maestro της στους Παξούς - Η φωτογραφία με τον Παπακαλιάτη](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/08/1-35-1.jpg)
Η Άννα Βίσση βρήκε τον… Maestro της στους Παξούς – Η φωτογραφία με τον Παπακαλιάτη
Η Άννα Βίσση περνάει τέλεια στους Παξούς, ενώ όπως φαίνεται συναντήθηκε και με τον Χριστόφορο Παπακαλιάτη
Spotlight
-
Πέθαινε το παιδί του και έπαιζε Playstation - Τα sms της τραγικής μητέρας
-
Έξαλλος ο βασιλιάς Κάρολος - Τι είπε στον φρουρό για να βοηθήσει την Καμίλα με το παλτό της
-
Πορνό, άγχος και πόντοι: Τι κάνει έναν άνδρα να λέει ψέματα για το μέγεθος του πέους του;
-
Έξι νεκροί σε δωμάτιο πολυτελούς ξενοδοχείου - Η ουσία στα φλιτζάνια και το ενδεχόμενο αυτοκτονίας
Η Άννα Βίσση αποτελεί μια από τις πρωταγωνίστριες του καλοκαιριού… Οι συναυλίες της, σε διάφορα μέρη ανά την Ελλάδα, γίνονται sold out ενώ η ίδια προσπαθεί να συνδυάζει το τερπνόν μετά του ωφελίμου κάνοντας αποδράσεις στα ελληνικά νησιά.
Σε λιγότερο από 48 ώρες τα εισιτήρια για την συναυλία της στο Ηρώδειο σημείωσαν sold out. Η Άννα Βίσση γιορτάζει 50 χρόνια καριέρας και ο κόσμος φαίνεται πως δεν τη χορταίνει.
Σε ένα διάλειμμα ανάμεσα στις παραστάσεις της βρίσκεται με τον καλό της φίλο Χρύσανθο Πανά, για λίγες on board διακοπές στους Παξούς
Εκεί η απόλυτη Ελληνίδα star απολαμβάνει τις ομορφιές του μέρους. Γοητευμένη και ανέμελη, δεν σταματά τις αναρτήσεις από τις βόλτες με φίλους γράφοντας μάλιστα στη λεζάντα κάποιας φωτογραφίας: «Αφήστε με εδώ».
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/08/366423686_1398147854367196_4484471527777626581_n.jpg)
Μάλιστα όταν οι fans της πριν λίγες μέρες την ανακάλυψαν, δημιούργησαν έξω από το αγκυροβολημένο σκάφος ουρές αναγκάζοντας την «απόλυτη» σε μια αυτοσχέδια συναυλία, τραγουδώντας το hit της «Αίμα».
Η συνάντηση με τον Χριστόφορο Παπακαλιάτη
Η Άννα ανεβάζει διαρκώς στιγμιότυπα από το ονειρικό νησί και τον τρόπο που χαλαρώνει εκεί, στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram. Από εκεί και η φωτογραφία που ενθουσίασε τους ακόλουθούς της, μαζί με τον Χριστόφορο Παπακαλιάτη.
Ο δημιουργός του Maestro δεν θα γινόταν να απουσιάζει από το αγαπημένο του νησί, το οποίο μετά τα γυρίσματα της σειρά του MEGA εκεί παρουσιάζει αυξημένη ζήτηση. Άλλωστε η οικογένεια του Χριστόφορου διαθέτει σπίτι στο μικρό νησάκι, αλλά και ενοικιαζόμενα καταλύματα.
Δείτε την φωτογραφία
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/08/363815535_588272386848562_5816767168237303695_n.jpg)
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις