![Ο Έλληνας πρέσβης στις Φιλιππίνες επισκέφτηκε την εθνική ομάδα μπάσκετ](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/08/omada.jpg)
Ο Έλληνας πρέσβης στις Φιλιππίνες επισκέφτηκε την εθνική ομάδα μπάσκετ
Ο Ιωάννης Πεδιώτης επισκέφτηκε την αποστολή της Εθνικής μας ομάδας στις Φιλιππίνες και ευχήθηκε καλή επιτυχία στην προσπάθεια τους στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Spotlight
-
Θετικός στον κορονοϊό ο Μπάιντεν - Η ανακοίνωση του Λευκού Οίκου
-
Ο «λόγος του βασιλιά» στη βουλή - Η εντυπωσιακή τελετή και οι δεσμεύσεις Στάρμερ δια στόματος Καρόλου
-
Ετοιμάζεστε να κάνετε διακοπές με τον σκύλο σας; - Προετοιμαστείτε κατάλληλα για να περάσετε φίνα!
-
Νέες τουρκικές προκλήσεις με μαχητικά F-5 να πετούν πάνω από τη νεκρή ζώνη
Η Εθνική ομάδα μπάσκετ συνεχίζει την προετοιμασία της για το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα που θα διεξαχθεί στις Φιλιππίνες και το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα μετρά αντίστροφα για την πρεμιέρα του στη διοργάνωση.
Η Εθνική μας αντιμετωπίζει το Σάββατο την Ιορδανία και σήμερα το πρωί οι διεθνείς δέχθηκαν την επίσκεψη του πρέσβη της χώρας μας στις Φιλιππίνες.
Ο Ιωάννης Πεδιώτης πήγε στο ξενοδοχείο που φιλοξενεί την ομάδα μας, συνομίλησε με τον προπονητή, Δημήτρη Ιτούδη και τους παίκτες, ευχόμενος επιτυχία στην προσπάθεια της Εθνικής.
Οι διεθνείς έδωσαν στον πρέσβη μια φανέλα της Εθνικής ομάδας με τις υπογραφές τους.
Ο Έλληνας πρέσβης στις Φιλιππίνες, Ιωάννης Πεδιώτης, επισκέφτηκε την αποστολή της Εθνικής Ανδρών στο ξενοδοχείο όπου έχει καταλύσει. Ευχήθηκε καλή επιτυχία στο Παγκόσμιο Κύπελλο στην ομάδα, που του χάρισε μια φανέλα με υπογραφές όλων.@FIBAWC #FIBAWC #PantaDipla #WinForHellas pic.twitter.com/hfKEmpg5Di
— Hellenic Basketball (@HellenicBF) August 23, 2023
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις