![Η εντεκάδα του Παναθηναϊκού κόντρα στην Μπράγκα](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/08/3-197.jpg)
Η εντεκάδα του Παναθηναϊκού κόντρα στην Μπράγκα
Αυτή είναι η εντεκάδα του Παναθηναϊκού κόντρα στην Μπράγκα.
Spotlight
-
Ούσα Βανς - Η Ινδοαμερικανίδα δικηγόρος έσπασε το καλούπι των «γυναικών περί τον Τραμπ»
-
Κτηματολόγιο: Πάνω από 400 επιθέσεις σε 5 μέρες, λέει το υπουργείο – «Σουρωτήρι για τους χάκερ», τονίζει ο ΣΥΡΙΖΑ
-
Εκατοντάδες ρατσιστικές ονομασίες φυτών αλλάζουν έπειτα από ιστορική ψηφοφορία
-
Τέλος η συνεργασία του ΟΠΕΚΑ με την εταιρεία που διέθετε τα σχολικά γεύματα στη Λαμία
Ενα βήμα πριν το… σεντόνι ο Παναθηναϊκός, που σε λίγη ώρα (22:00) φιλοξενείται από την Μπράγκα στο Municipal.
Πρώτο ματς για τα playoffs του Champions League και ο Ιβάν Γιοβάνοβιτς «κατεβάζει» τους «πρασίνους» με μια αλλαγή, σε σχέση με την αναμέτρηση του Βελοντρόμ. Συγκεκριμένα, ο Παλάσιος παίρνει τη θέση του Βέρμπιτς.
Κάτω από τα δοκάρια του Παναθηναϊκού θα είναι ο Μπρινιόλι, ενώ στην άμυνα από τα αριστερά προς τα δεξιά θα βρίσκονται οι Χουάνκαρ, Μάγκνουσον, Γεντβάι και Βαγιαννίδης.
Στην μεσαία γραμμή παίρνουν θέση οι Πέρεθ, Βιλένα και Τζούρισιτς. Από εκεί και πέρα, στο αριστερό άκρο θα ξεκινήσει ο Μαντσίνι, στο δεξί ο Παλάσιος και στην κορυφή ο Σπόραρ.
Όσον αφορά την Μπράγκα, ο Ματέους θα υπερασπιστεί την εστία του πορτογαλικού συλλόγου. Φόντε και Νιακατέ θα είναι τα δύο στόπερ, δεξιός μπακ ο Βίκτορ Γκόμες και αριστερός ο Μαρίν. Μουστράτι και Καρβάλιο στον χώρο του άξονα, δεξιός εξτρέμ ο Όρτα, ενώ αριστερός θα είναι ο Μπρούμα. Ο Πίτσι παίρνει θέση ως δεκάρι και σέντερ φορ ξεκινά ο Αμπέλ Ρουίθ.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις