![Στο ΟΑΚΑ για να παρακολουθήσει το Παναθηναϊκός-Μπράγκα ο Σλούκας](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/08/5923852.jpg)
Στο ΟΑΚΑ για να παρακολουθήσει το Παναθηναϊκός-Μπράγκα ο Σλούκας
Όλος ο οργανισμός του Παναθηναϊκού βρίσκεται στο πλευρό της ποδοσφαιρικής ομάδας με των Κώστα Σλούκα όπως είναι αναμενόμενο να τραβάει τα βλέμματα και τα φλας των φωτογράφων.
Spotlight
-
«Καμίνι» η χώρα για δωδέκατη μέρα - «Ακραία» θερμική καταπόνηση σε δύο περιοχές
-
«Ελλάδα, μη δοκιμάζεις την υπομονή μας» - Η… Βανδή μια από τις 3 «ελληνικές προκλήσεις» σε τουρκική εφημερίδα
-
Ποια είναι η εταιρεία CrowdStrike που βύθισε τον πλανήτη σε χάος
-
«Έζησα στον Άρη για ένα χρόνο. Έτσι ήταν…» - Μέλος πληρώματος αποστολής αποκαλύπτει
Ο Παναθηναϊκός δίνει ένα από τα πιο κρίσιμα ματς τω τελευταίων ετών καθώς στο κατάμεστο ΟΑΚΑ παίζεται κόντρα στην Μπράγκα η πρόκριση στους ομίλους του Champions League που θα φέρει σημαντικά αγωνιστικά αλλά και οικονομικά οφέλη για τους πράσινους.
Στο ΟΑΚΑ λοιπόν βρίσκονται εκπρόσωποι από όλον τον παναθηναϊκό οργανισμό με τους εκπροσώπους της μπασκετικής ομάδας και ειδικά του Κώστα Σλούκα και τον Εργκίν Αταμάν να μονοπωλούν το ενδιαφέρον.
Οι οπαδοί μόλις αντιλήφθηκαν την παρουσία τους έξω από το γήπεδο αμέσως συγκεντρώθηκαν γύρω τους και έγινε χαμός για μια φωτογραφία με δύο από τα πιο πολυσυζητημένα πρόσωπα του φετινού καλοκαιριού μεταγραφικά.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις