![Ανυπομονεί ο Γκρος για το παιχνίδι με την ΑΕΚ](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/09/3-182.jpg)
Ανυπομονεί ο Γκρος για το παιχνίδι με την ΑΕΚ
Τι είπε για το ματς με την Ένωση ο άσος της Μπράιτον
Spotlight
-
Πώς ο υπερτουρισμός «πνίγει» την Αθήνα
-
Καρκίνος: Οι αλλαγές στον τρόπο ζωής που προλαμβάνουν 4 στις 10 περιπτώσεις
-
«Έζησα στον Άρη για ένα χρόνο. Έτσι ήταν…» - Μέλος πληρώματος αποστολής αποκαλύπτει
-
Κέρδισε... βραβείο για τον πιο ανόητο θάνατο - Δικηγόρος έπεσε από ουρανοξύστη για να αποδείξει ότι έχει δίκιο
Πως και πως περιμένει το ματς με την ΑΕΚ ο Πασκάλ Γκρος, με τον 32χρονο άσο να εκπροσωπεί τους παίκτες της Μπράιτον στην καθιερωμένη συνέντευξη τύπου.
Ο Γκρος έκανε λόγο για περήφανη στιγμή των «γλάρων», ενώ τόνισε πως ανυπομονεί για την αυριανή αναμέτρηση.
«Ποτέ δεν πίστευα ότι θα μπορούσαμε να φτάσουμε τόσο μακριά, είναι απίστευτο πόσο έχουμε μεγαλώσει, ειδικά τον τελευταίο χρόνο», είπε, αρχικά, ο Γκρος και συνέχισε:
«Αλλά μπορούμε να συνεχίσουμε. Είμαστε ευχαριστημένοι με το πού βρισκόμαστε τώρα, ωστόσο μπορούμε να συνεχίσουμε να μεγαλώνουμε συνεχώς», πρόσθεσε πριν τον αγώνα με την Ένωση στο «Amex Stadium».
«Παρακολουθώ ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο όλη μου τη ζωή, οπότε αυτή είναι μια περήφανη στιγμή. Ανυπομονώ για το ματς και θέλω να το απολαύσω, αλλά θέλω επίσης να κερδίσω το παιχνίδι και είμαι έτοιμος» τόνισε ο άσος της Μπράιτον.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις