![Η αποστολή του ΟΦΗ](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/09/5970054-1.jpg)
Η αποστολή του ΟΦΗ
Ο ΟΦΗ ταξίδεψε για το Αγρίνιο για την αναμέτρηση με τον Παναιτωλικό με τρεις απουσίες.
Spotlight
-
Το νερό διχάζει - Αμερικανοί τουρίστες απορούν για την εμπορευματοποίησή του στην Ευρώπη: «Γιατί να το πληρώνω;»
-
Η επικεφαλής μάρκετινγκ του Tinder προξενεύει κόσμο έξω από τις εφαρμογές γνωριμιών
-
«Διάδρομοι ψυχρού αέρα» ως λύση στους καύσωνες;
-
Jerusalem Post: Άγνωστοι ξυλοκόπησαν Άραβα Χριστιανό στην Ελλάδα – Τον πέρασαν για Εβραίο
Ολοκλήρωσε την προετοιμασία του ο ΟΦΗ, στο Βαρδινογιάννειο αθλητικό κέντρο, για την εκτός έδρας αναμέτρηση με τον Παναιτωλικό, η οποία θα διεξαχθεί αύριο, Τετάρτη (27/9, 16:00), στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής της Super League.
Εκτός αποστολής βρίσκονται ξανά οι Χριστογεώργος, Ντίκο και Ριέρα. Ο Βάλντας Νταμπράουσκας δεν υπολογίζει επίσης στον τραυματία Γιάννης Θεοδοσουλάκης, καθώς και στους Τίτο Κουτεντάκη και Ηλία Σημαντηράκη.
Στην 20μελή αποστολή του ΟΦΗ για το ματς στο Αγρίνιο ο Βαλντάουσκας επέλεξε τους: Σωτηρίου, Μπάουμαν, Λάρσον, Πασαλίδη, Μαρινάκη, Βούρο, Καρώ, Γιαννούλη, Τοράρινσον, Λαμπρόπουλο, Αμπάντα, Γκαγιέγος, Νέιρα, Τοράλ, Μεγιάδο, Αποστολάκη, Γκλέιζερ, Μπάκιτς, Φελίπε, Μοσκέρα».
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις