![Νικολέττα Ράλλη: «Η ωραιότερη βάπτιση που πήγα ποτέ, ήταν αυτή του παιδιού μου»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/10/nikol1.jpg)
Νικολέττα Ράλλη: «Η ωραιότερη βάπτιση που πήγα ποτέ, ήταν αυτή του παιδιού μου»
Η παρουσιάστρια βάφτισε το δεύτερο παιδάκι της.
Spotlight
-
Παραμένει στη φυλακή ο Ηλίας Κασιδιάρης – Απορρίφθηκε το αίτημα αποφυλάκισης
-
Άγριο επεισόδιο στη Θεσσαλονίκη - Ομάδα ανδρών ξυλοφόρτωσε ζευγάρι και τους έσπασε το μαγαζί
-
Ανορθόδοξες συμβουλές για να «ξεγελάσουμε» τη ζέστη
-
Ο Τζο Μπάιντεν πιέζεται να αποσυρθεί ακόμα και μέσα στο Σαββατοκύριακο, εκτιμούν στελέχη των Δημοκρατικών
Πριν μία εβδομάδα η Νικολέττα Ράλλη και ο σύντροφό της Μιχάλης Ανδρούτσος βάφτισαν την τριών ετών κόρη τους δίνοντάς της τα ονόματα Σοφία – Αλεξάνδρα.
Το μυστήριο πραγματοποιήθηκε σε στενό κύκλο, καθώς το ζευγάρι θέλησε να κρατήσει την ξεχωριστή αυτή στιγμή μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας.
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/10/nikol-1.jpg)
Ευτυχισμένη μητέρα 2 παιδιών
Πώς επιλέχθηκε το όνομα της μικρής
«Σοφία θα είναι το όνομά της. Είναι το όνομα της μητέρας του Μιχάλη. Μου άρεσε το όνομα. Το αγαπημένο μου μιούζικαλ είναι το Mamma mia και η κόρη της πρωταγωνίστριας λέγεται Σόφι, πάντα μου άρεσε αυτό το όνομα», είχε αποκαλύψει η Νικολέττα Ράλλη σε παλαιότερη συνέντευξή.
View this post on Instagram
Μια ρομαντική βάφτιση με χρώματα και πολύ στιλ
Το βράδυ της Τετάρτης 4 Οκτωβρίου, η Νικολέττα Ράλλη δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μια σειρά από φωτογραφίες από την ημέρα της βάπτισης.
Η παρουσιάστρια έλαμπε από ευτυχία την ώρα που κρατούσε στην αγκαλιά της την μικρή της πριγκίπισσα ενώ εντυπωσιακός ήταν ο στολισμός και η μπομπονιέρα που διάλεξε για το γεγονός.
«Η ωραιότερη βάπτιση που πήγα ποτέ, ήταν αυτή του παιδιού μου♥️ Γιατί πέρα από την οικογένεια μας, είχα μαζί μου, τους πιο ταλαντούχους και αξιόλογους ανθρώπους.» έγραψε η ευτυχισμένη μητέρα.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις