![Εμετικό σύνθημα οπαδών του ΠΑΟΚ για την σύζυγο του Γιάννη Ιωαννίδη](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/10/ioannidis-3-1.jpg)
Εμετικό σύνθημα οπαδών του ΠΑΟΚ για την σύζυγο του Γιάννη Ιωαννίδη
Μετά το τέλος του αγώνα μπάσκετ, ΠΑΟΚ - Προμηθέα, μερίδα οπαδών του «δικέφαλου» φώναξε εμετικό σύνθημα για τη Γιούλα Ιωαννίδη
Spotlight
-
Εφτά χρόνια φυλακή στα δύο αδέρφια για τον θάνατο 52χρονου - Τον είχαν ξυλοκοπήσει επειδή τάιζε αδέσποτα ζώα
-
Συγκλονιστικές εικόνες από τη μεγάλη φωτιά στο Σοφικό - «Κόλαση» με φλόγες 25 μέτρων
-
Η αγορά ζητά παράταση στις φορολογικές δηλώσεις - Τι λένε Χατζηθεοδοσίου, Πόλυγγερ και Καββαθάς
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
Δεν υπάρχουν λόγια για να περιγράψει κάποιος τη χυδαιότητα. Δυστυχώς, αρρωστημένα μυαλά έκαναν ξανά την εμφάνιση τους στα ελληνικά γήπεδα, προκαλώντας με την συμπεριφορά και τον χυδαίο τρόπο τους.
Τι να πει άραγε κάποιος για την αδιανόητη και απαράδεκτη στάση κάποιων οπαδών του ΠΑΟΚ, στο παιχνίδι της ομάδας μπάσκετ του «δικέφαλου» με τον Προμηθέα, για την πρώτη αγωνιστική του πρωταθλήματος.
Κάποιοι δεν σεβάστηκαν τη μνήμη του Γιάννη Ιωαννίδη, δεν σεβάστηκαν τον μεγάλο πόνο της συζύγου του, Γιούλας, η οποία έχασε πριν από λίγες μέρες τον άνθρωπο της.
Δυστυχώς υπήρξε μερίδα οπαδών του ΠΑΟΚ, στο σημερινό ματς με τον Προμηθέα, που δεν σεβάστηκε τίποτα, φωνάζοντας εμετικό σύνθημα για τη σύζυγο του Γιάννη Ιωαννίδη.
Τι να πει άραγε κάποιος για την αδιανόητη και απαράδεκτη αυτή συμπεριφορά, τι μπορεί να πει για το μίσος που κυριεύει τα μυαλά των συγκεκριμένων ανθρώπων.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις