![Αυτοδιοικητικές εκλογές - Αγγελούδης: Σήμερα η πόλη παίρνει μια μεγάλη απόφαση](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/10/dsf73691697356869.jpg)
Αυτοδιοικητικές εκλογές – Αγγελούδης: Σήμερα η πόλη παίρνει μια μεγάλη απόφαση
Αναλυτικά οι δηλώσεις του
Spotlight
-
Το νερό διχάζει - Αμερικανοί τουρίστες απορούν για την εμπορευματοποίησή του στην Ευρώπη: «Γιατί να το πληρώνω;»
-
Η επικεφαλής μάρκετινγκ του Tinder προξενεύει κόσμο έξω από τις εφαρμογές γνωριμιών
-
«Διάδρομοι ψυχρού αέρα» ως λύση στους καύσωνες;
-
Jerusalem Post: Άγνωστοι ξυλοκόπησαν Άραβα Χριστιανό στην Ελλάδα – Τον πέρασαν για Εβραίο
Στο 34ο δημοτικό σχολείο Θεσσαλονίκης, άσκησε νωρίτερα, το εκλογικό του δικαίωμα ο υποψήφιος δήμαρχος της πόλης και επικεφαλής της παράταξης «Ομάδα για τη Θεσσαλονίκη», Στέλιος Αγγελούδης.
Σε δηλώσεις του μετά την ψηφοφορία τόνισε: «Σήμερα η πόλη παίρνει μια μεγάλη απόφαση. Παίρνει μπρος και όλοι γινόμαστε ένα. Βρίσκουμε τον ρυθμό της ιστορίας. Αγαπάμε τη Θεσσαλονίκη. Δεν περισσεύει κανείς».
«Δεν περισσεύει κανείς και την επόμενη μέρα γυρίζουμε σελίδα»
Ο ίδιος πρόσθεσε: «Αγαπάμε την πόλη. Τις βόλτες στο λιμάνι, στην παραλία. Ανεβαίνουμε στα τείχη. Βλέπουμε αυτή την όμορφη πόλη και θέλουμε να δουλέψουμε για αυτήν. Δεν περισσεύει κανείς και την επόμενη μέρα γυρίζουμε σελίδα. Βρίσκουμε τις λύσεις για την καθημερινότητα και γινόμαστε μια μεγάλη ομάδα για τη Θεσσαλονίκη».
Δείτε τις δηλώσεις του
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις