![Η Ρούλα Ρέβη για τον Αποστόλη Τότσικα - «Το μεγαλείο ενός απλού ανδρικού εγκεφάλου»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/10/roula-revi-apostolis-totsikas.jpg)
Η Ρούλα Ρέβη για τον Αποστόλη Τότσικα – «Το μεγαλείο ενός απλού ανδρικού εγκεφάλου»
Η Ρούλα Ρέβη μοιράστηκε τις σκέψεις γύρω από την καθημερινότητά τους με τον Αποστόλη Τότσικα και τα παιδιά τους.
Spotlight
-
Αποκάλυψη in: Φωτογραφίες του 54χρονου τοπογράφου και του σημείου της δολοφονίας στο Ψυχικό είχε στο κινητό του ο 44χρονος
-
Ηλεκτρικό ρεύμα: Κόπηκε στα δύο το ενιαίο δίκτυο στην Ευρώπη – 10 ερωτοαπαντήσεις για τις υψηλές τιμές
-
Πίσω ολοταχώς στην κυβέρνηση και απόσυρση της υποψηφιότητας Φουντεδάκη
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
Ανεβάζοντας μια φωτογραφία της με τον Αποστόλη Τότσικα μέσα στο αυτοκίνητο, η Ρούλα Ρέβη μοιράστηκε τις σκέψεις της γύρω από την καθημερινότητά της με τα παιδιά.
Η γνωστή φωτογράφος Ρούλα Ρέβη τονίζει πως με μία μόνο φράση του συζύγου της μπορεί να καθησυχάζεται, αφήνοντας τις αρνητικές σκέψεις κατά τη διάρκεια της βραδινής τους εξόδου.
Καλά έκανα και είπα να βγούμε, θα πιώ παρά πολύ σήμερα, δεν θα πιώ τίποτα τελικά γιατί θα με δουν αύριο χάλια τα παιδιά μου, τα παιδιά μου, τα παιδιά μας, τα παιδιά σας αααααα και οι βλεφαρίδες μου κάτι θέλουν, δεν γυρνάνε όπως παλιά. Τι λες Αποστόλη μου για όλα αυτά; Γιατί τα έλεγα και δυνατά έτσι…
«Η διαφορά ανάμεσα σε 2 γονείς, έναν άνδρα και μια γυναίκα… εγώ σκέφτομαι, ενώ πάω βόλτα, αν θα κοιμηθούν τα παιδιά στην ώρα τους, αν φόρεσαν μακριά πιτζάμα γιατί έχει βάλει κρύο το βράδυ, αν θα τους αρέσει το αυριανό φαγητό που ετοίμασα για το σχολείο, είναι αρκετό;
Έβαλα μπόλικα σνακ για τον Άγγελο που μου παραπονέθηκε; Κατάλαβαν το μάθημα σήμερα; Πώς θα προλάβουμε αύριο τα Αγγλικά, ποτέ θα πάω γυμναστήριο, πότε θα κάνω ρίζα στον Βιλιώτη; Έχω φωτογράφιση, πρέπει να παραδώσω τη δουλειά πριν έρθει το ΣΚ γιατί έχουμε πάρτι, ψήλωσαν και δεν τους κάνουν τα περσινά χειμωνιάτικα, έχει κίνηση τι τα ήθελα το ποτά κι δεν έκατσα σπίτι.
«Θα το ζηλεύω πάντα και για πάντα»
Καλά έκανα και είπα να βγούμε, θα πιώ παρά πολύ σήμερα, δεν θα πιώ τίποτα τελικά γιατί θα με δουν αύριο χάλια τα παιδιά μου, τα παιδιά μου, τα παιδιά μας, τα παιδιά σας αααααα και οι βλεφαρίδες μου κάτι θέλουν, δεν γυρνάνε όπως παλιά. Τι λες Αποστόλη μου για όλα αυτά; Γιατί τα έλεγα και δυνατά έτσι…
Αποστόλης:«το ‘χούμε Ρούλα μου, όλα καλά θα πάνε! Απλά κοιμούνται τώρα». Το μεγαλείο ενός απλού ανδρικού εγκεφάλου θα το ζηλεύω πάντα και για πάντα», έγραψε στην ανάρτησή της η Ρούλα Ρέβη.
View this post on Instagram
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις