![Συγκλονίζει ο Κώστας Χαρδαβέλλας: «Έπαθα καρκίνο για τα νούμερα τηλεθέασης»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/11/kostas-hardavellas.jpg)
Συγκλονίζει ο Κώστας Χαρδαβέλλας: «Έπαθα καρκίνο για τα νούμερα τηλεθέασης»
Ο Κώστας Χαρδαβέλλας μίλησε για την πορεία του στη δημοσιογραφία και τη μάχη του με τον καρκίνο.
Spotlight
-
Εφτά χρόνια φυλακή στα δύο αδέρφια για τον θάνατο 52χρονου - Τον είχαν ξυλοκοπήσει επειδή τάιζε αδέσποτα ζώα
-
Καυγάς Γεωργιάδη - Πολάκη στη Βουλή: «Τέτοιος δειλός ήσουν πάντα, φύγε, ουστ» - «Να ανακαλέσεις»
-
Τελείωσε το παραμύθι για πρίγκιπα Χάρι και Μέγκαν Μαρκλ
-
Πέθαινε το παιδί του και έπαιζε Playstation - Τα sms της τραγικής μητέρας
Ο Κώστας Χαρδαβέλλας, με τεράστια πορεία στη δημοσιογραφία και ένας από τους πρώτους ρεπόρτερ της ιδιωτικής τηλεόρασης, μίλησε στη Λιλή Πυρράκη και στο Breakfast@Star για τη μάχη του με τον καρκίνο.
Ο γνωστός δημοσιογράφος και παρουσιαστής Κώστας Χαρδαβέλλας βρίσκεται στο Blue Sky και εξηγεί τους λόγους που επέλεξε να μην πάει σε ένα μεγάλο κανάλι.
Μην κρεμάτε τη ζωή σας πάνω στα νούμερα τηλεθέασης, εγώ έπαθα καρκίνο από την αγωνία για τα νούμερα τηλεθέασης
«Έχω κουραστεί 50 χρόνια να έχω ένα μαχαίρι στον λαιμό μου κάθε πρωί που να ξυπνάω και να δω τι νούμερα τηλεθέασης έκανα. Μου λένε ότι έκαναν 20% και είναι ευτυχισμένοι, εμείς στο παρελθόν κάναμε 70% με τους ρεπόρτερ. Τότε σταματούσε η κυκλοφορία στους δρόμους» ανέφερε αρχικά ο Κώστας Χαρδαβέλλας.
«Είμαστε καλοί φίλοι με την Αγγελική Νικολούλη»
«Μην κρεμάτε τη ζωή σας πάνω στα νούμερα τηλεθέασης, εγώ έπαθα καρκίνο από την αγωνία για τα νούμερα τηλεθέασης», συμπλήρωσε ο Κώστας Χαρδαβέλλας. «Έκανα εκπομπές που αγαπήθηκαν πολύ από τον κόσμο, όπως το «Οι πύλες του ανεξήγητου», συνέχισε ο Κώστας Χαρδαβέλλας.
Σχετικά με την κόντρα που είχε με την Αγγελική Νικολούλη στο παρελθόν, ο Κώστας Χαρδαβέλλας σημείωσε πως είναι πλέον καλοί φίλοι.
«Διαφωνήσαμε για κάποιο θέμα, έφυγε και εμένα με πείραξε που παρουσίασε αυτό το θέμα στον ΣΚΑΪ. Τότε αρχίσαμε μία ηλίθια σύγκρουση μέσα από τα έντυπα για το ποιος έκλεψε την εκπομπή από ποιον. Βλακείες! Μεγαλώσαμε, ωριμάσαμε, βρεθήκαμε, τα είπαμε και είμαστε καλοί φίλοι», υπογράμμισε ο Κώστας Χαρδαβέλλας.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις