![Το «σατανικό» κόλπο της Ναταλίας Γερμανού με τις «ύποπτες» επαφές του Θάνου Καλλίρη](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2023/11/natalia-germanou-1.jpg)
Το «σατανικό» κόλπο της Ναταλίας Γερμανού με τις «ύποπτες» επαφές του Θάνου Καλλίρη
Η Ναταλία Γερμανού αποκάλυψε τι έκανε με τις «ύποπτες» επαφές του Θάνου Καλλίρη όταν οι δυο τους ήταν ζευγάρι.
Spotlight
-
Μια νέα φωτογραφία της Κέιτ Μίντλετον προκάλεσε αντιδράσεις - κι αυτή τη φορά δεν φταίει το photoshop
-
Δίωξη για απόπειρα ανθρωποκτονίας στους δράστες του ξυλοδαρμού του Ελληνοκαναδού στο Ηράκλειο
-
Ισραηλινοί αρχικατάσκοποι σαμποτάρουν το ταξίδι Νετανιάχου στις ΗΠΑ – «Μην τον δεχτείτε, είναι απειλή!»
-
Η Βόρεια Κορέα ξαναχτυπά - Μπαλόνια γεμάτα σκουπίδια έπεσαν κοντά στο προεδρικό συγκρότημα της Σεούλ
Σε μία ιδιαίτερα προσωπική αποκάλυψη προχώρησε η Ναταλία Γερμανού το μεσημέρι του Σαββάτου μέσα από την εκπομπή της.
Η οικοδέσποινα του «Καλύτερα δε Γίνεται», με αφορμή το περιστατικό που περιέγραψε πρώτος ο Θάνος Καλλίρης στη Φωτεινή Ψυχίδου, παρέθεσε και τη δική της εμπειρία.
Πατούσα και έβλεπα: Σουζάνα. Και έγραφε αυτός σε παρένθεση για να τις θυμάται: κόκκινο κολάν, Αυτοκίνηση. Καθόλου ψέματα, να βγει να με διαψεύσει αν τολμάει
«Ήταν το κόλπο μου. Τότε το μακρινό 1994 δεν υπήρχαν κινητά, μόλις είχαν βγει. Είχε μια ατζέντα ηλεκτρονική ο Καλλίρης, τις Kazio. Όταν ήταν στο μπάνιο ή έλειπε και την παρατούσε – δεν είχε κωδικούς και τέτοια – την άνοιγα», αφηγείται η Ναταλία Γερμανού.
«Έβλεπα Σουζάνα, κόκκινο κολάν, Αυτοκίνηση»
«Πατούσα και έβλεπα: Σουζάνα. Και έγραφε αυτός σε παρένθεση για να τις θυμάται: κόκκινο κολάν, Αυτοκίνηση. Καθόλου ψέματα, να βγει να με διαψεύσει αν τολμάει», συμπληρώνει η παρουσιάστρια.
«Χριστίνα, μπαρ, Κολωνός. Για να τις θυμάται ποια είναι καθεμία. Οπότε λοιπόν εγώ αντί να σβήνω τις επαφές, γιατί αυτό το καταλαβαίνεις, έμπαινα στο edit και άλλαζα τα νούμερα του τηλεφώνου», αποκαλύπτει η Ναταλία Γερμανού.
«Και του έλεγα: μπες τώρα εσύ να πάρεις τη Σουζάνα, κόκκινο κολάν, Αυτοκίνηση. Και έπαιρνε και του έβγαινε Μπάμπης, συνεργείο, Παγκράτι. Τσιμούχες ο Ανδρέας. Αυτό του έκανα λοιπόν του Καλλίρη, γιατί ήμουν μπροστά από την εποχή μου», πρόσθεσε χαριτολογώντας η Ναταλία Γερμανού.
«Μην παίρνετε ιδέες τώρα εσείς. Αυτές ήταν δικές μου βλακείες, νεανικές τότε», κατέληξε η Ναταλία Γερμανού.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις