![«Το πατρικό μου είναι το ορφανοτροφείο» - Τα δύσκολα παιδικά χρόνια της Άννας Μπεζάν](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2024/02/annabezan.jpg)
«Το πατρικό μου είναι το ορφανοτροφείο» – Τα δύσκολα παιδικά χρόνια της Άννας Μπεζάν
Η ηθοποιός δεν έχει καμία επαφή με τους βιολογικούς της γονείς.
Spotlight
-
H Ελλάδα διώχνει τα παιδιά της και μετά τα μνημόνια - Φεύγουν αυτοί που βρίσκονται στην πιο παραγωγική ηλικία
-
Διαδηλωτές στο Μπαγκλαντές εισέβαλαν απελευθέρωσαν κρατουμένους - Βγαίνει ο στρατός στους δρόμους
-
Γιατί η Ελλάδα γλίτωσε τα χειρότερα από το μπλακάουτ της CrowdStrike – Πώς αντέδρασαν άλλες κυβερνήσεις
-
Κάποτε αποτελούσε κακόγουστη φάρσα – Τώρα ο καφές με… αλάτι είναι πραγματικότητα
Η Άννα Μπεζάν μίλησε για όλα χωρίς δισταγμό. Αναφέρθηκε στην προσωπική της ζωή, στις σχέσεις της με την πεθερά της, Χριστίνα Παππά αλλά και τα παιδικά της χρόνια στο ορφανοτροφείο.
«Έχω πάρα πολλή βοήθεια και η Χριστίνα τώρα που δεν έχει ξεκινήσει η σεζόν για να φύγει για τη Μύκονο, είναι εδώ πέρα, μου κρατάει την μικρή όταν έχω κάποια υποχρέωση. Της φέρνει συνέχεια δώρα, παίζει συνέχεια μαζί της», είπε για την πεθερά της, Χριστίνα Παππά.
Ορφανοτροφείο
Για τα παιδικά της χρόνια, η Άννα Μπεζάν είπε στην κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα»: «Έχω σβήσει τις μνήμες μέχρι να πάω στο ορφανοτροφείο “Θηλέων Μέλισσα”, το έχω στην καρδιά μου σαν το πατρικό μου. Ήταν δύσκολα αλλά δεν ήταν μίζερα. Το ζόρι μου και η κακοποιητική συμπεριφορά ήταν όσο ήμουν σπίτι μου».
Σε ερώτηση για το εάν διατηρεί επικοινωνία με τους γονείς της, η Άννα Μπεζάν αποκάλυψε: «Δεν μιλάω πια γι’ αυτούς. Δεν θέλω να έχω επαφές, έχω τη δική μου οικογένεια. Έχω μία πεθερά που είναι σαν μαμά μου και με στηρίζει, έχω έναν άνδρα ο οποίος με αγαπάει πάρα πολύ και με στηρίζει, έχω ένα υπέροχο παιδί. Έχουμε φτιάξει μια οικογένεια που έχουμε κουμπώσει».
Δείτε το σχετικό βίντεο:
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις