![Λεωνίδας Κουτσόπουλος: Στο γήπεδο με τον γιο του](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2024/04/LEO.jpg)
Λεωνίδας Κουτσόπουλος: Στο γήπεδο με τον γιο του
Ο γνωστός σεφ έκανε μια διαφορετική βόλτα με τον μονάκριβο του.
Spotlight
-
Άγριο επεισόδιο στη Θεσσαλονίκη - Ομάδα ανδρών ξυλοφόρτωσε ζευγάρι και τους έσπασε το μαγαζί
-
Ο Τζο Μπάιντεν πιέζεται να αποσυρθεί ακόμα και μέσα στο Σαββατοκύριακο, εκτιμούν στελέχη των Δημοκρατικών
-
Η Βιέννη έγινε πεδίο μάχης συμμοριών Σύριων και Τσετσένων
-
Νομίζετε ότι οι πολιτικοί μας ηγέτες είναι εγωιστές; Φανταστείτε να εργάζεστε για τον Μέγα Αλέξανδρο
Ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος με τη σύντροφό του, Χρύσα Μιχαλοπούλου, έχουν αποκτήσει ένα αγοράκι και οι δύο τους είναι τρισευτυχισμένοι. Το ζευγάρι περνά πολλές στιγμές με τον μικρό.
Μπαμπάς και γιος στο γήπεδο
Πρόσφατα, ο δημοφιλής κριτής του MasterChef δημοσίευσε στο Instagram μία φωτογραφία από μία βόλτα που έκανε στο γήπεδο του Πανιώνιου, παρέα με το παιδί του, και τα likes έπεσαν βροχή σε λίγα λεπτά.
Στη φωτογραφία, ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος καθισμένος στις κερκίδες, φιλάει το χέρι του γιου του, κρατάει μια τυρόπιτα και σημειώνει: «Εεεεε….οοοοοο….χούλιγκαν με πάνες, τυρόπιτα και μπιμπερό».
View this post on Instagram
Ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος και η Χρύσα Μιχαλοπούλου είναι ένα από τα πιο διακριτικά και αθόρυβα ζευγάρια της ελληνικής σόου μπιζ. Ο γνωστός σεφ και κριτής του MasterChef και η όμορφη ηθοποιός κρατούν εξαιρετικά χαμηλούς τόνους στην προσωπική τους ζωή και σπανίως μιλούν δημοσίως ή μέσα από τα social media για τη σχέση τους,
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις