![Oλυμπιακός: Με την Μπρέσια στο Παπαστράτειο](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2024/05/6217425-e1715629592842.jpg)
Oλυμπιακός: Με την Μπρέσια στο Παπαστράτειο
Η ομάδα πόλο ανδρών του Ολυμπιακού, μετά την κατάκτηση του Κυπέλλου Ελλάδας, υποδέχεται την Μπρέσια στο Παπαστράτειο την 6η αγωνιστική των προημιτελικών ομίλων του Champions League
Spotlight
-
Πανικός στην Καστοριά - Αρκούδα έκοβε βόλτες στο κέντρο του Άργους Ορεστικού
-
Η αληθινή ιστορία της οικογένειας Τέρπιν – Το «σπίτι της φρίκης», η απόδραση και ο βασανισμός των παιδιών τους
-
Η εικόνα που μπορεί να αποκαλύψει τις βαθύτερες επιθυμίες σας
-
Δεν κινδυνεύουμε από τις ρυτίδες του Μπάιντεν, αλλά από τα γηρατειά της Δύσης
Στις… εκτός συνόρων υποχρεώσεις της επιστρέφει, μετά την κατάκτηση του Κυπέλλου Ελλάδας στον Λαιμό, με τη νίκη (8-16) επί του Απόλλωνα Σμύρνης, στον τελικό του Final-8, η ομάδα πόλο Ανδρών του Ολυμπιακού.
Την Τρίτη (14/5), οι ερυθρόλευκοι δίνουν την τελευταία ευρωπαϊκή «μάχη», πριν από τη συμμετοχή τους στο Final-4 του Champions League στη Μάλτα (5-7/6), καθώς στις 19:30 (ΕΡΤ Sports 2), υποδέχονται την Μπρέσια στο Παπαστράτειο, για την 6η αγωνιστική των προημιτελικών ομίλων.
Οι Κυπελλούχοι Ελλάδας, που μετρούν 11 βαθμούς (12 η Φερεντσβάρος), θέλουν να «πάρουν» το ματς κόντρα στους Ιταλούς στον Πειραιά, με «φόντο» την τελική τους κατάταξη στον προημιτελικό όμιλο του Champions League (14/5, 20:00 Φερεντσβάρος-Μπαρτσελονέτα).
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις