![Παναθηναϊκός: Πρώτη προπόνηση του Μάγκνουσον με την ομάδα μετά από οκτώ μήνες](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2024/05/5934116.jpg)
Παναθηναϊκός: Πρώτη προπόνηση του Μάγκνουσον με την ομάδα μετά από οκτώ μήνες
Ο Ισλανδός κεντρικός αμυντικός μπήκε ξανά στις προπονήσεις μετά από τον σοβαρό τραυματισμό του στο ξεκίνημα της σεζόν.
Spotlight
-
Εφτά χρόνια φυλακή στα δύο αδέρφια για τον θάνατο 52χρονου - Τον είχαν ξυλοκοπήσει επειδή τάιζε αδέσποτα ζώα
-
Σοκ για την Σερένα Γουίλιαμς: Ο σύζυγός της αποκάλυψε ότι διαγνώστηκε με την νόσο του Lyme
-
Τελείωσε το παραμύθι για πρίγκιπα Χάρι και Μέγκαν Μαρκλ
-
Πέθαινε το παιδί του και έπαιζε Playstation - Τα sms της τραγικής μητέρας
Μία πολύ ευχάριστη είδηση προέκυψε στην προπόνηση της Πέμπτης για τον Παναθηναϊκό, καθώς ο Χόρντουρ Μάγκνουσον μπήκε για πρώτη φορά στην προπόνηση της ομάδας, μετά το σοβαρό τραυματισμό του στο χιαστό τον οποίο υπέστη στα τέλη Σεπτεμβρίου στη διάρκεια του αγώνα με την ΑΕΚ.
Ο Ισλανδός αμυντικός ακολούθησε το πρώτο μέρος του προγράμματος, συμμετέχοντας και σε άσκηση με μπάλα.
Κατά τα λοιπά οι Πράσινοι χωρίστηκαν σε δύο γκρουπ. Όσοι βρέθηκαν στο αρχικό σχήμα του αγώνα με τον ΠΑΟΚ έκαναν αποθεραπεία.
Οι υπόλοιποι ξεκίνησαν με προθέρμανση, συνέχισαν με rondo και κυκλοφορία μπάλας ενώ ολοκλήρωσαν με παιχνίδι σε περιορισμένο χώρο. Στο πρόγραμμα επέστρεψε και ο Βέρμπιτς. Αντίθετα με ατομικό συνέχισε ο Ιωαννίδης, ενώ απουσίασε με άδεια ο Αϊτόρ.
Η ενημέρωση της ΠΑΕ Παναθηναϊκός:
Μία πολύ ευχάριστη είδηση προέκυψε στην προπόνηση της Πέμπτης στο «Γ. Καλαφάτης». Ο Χόρντουρ Μάγκνουσον μπήκε για πρώτη φορά στην προπόνηση της ομάδας, μετά το σοβαρό τραυματισμό του στο χιαστό τον οποίο υπέστη στα τέλη Σεπτεμβρίου στη διάρκεια του αγώνα Παναθηναϊκός – ΑΕΚ!
Ο Ισλανδός αμυντικός ακολούθησε το πρώτο μέρος του προγράμματος, συμμετέχοντας και σε άσκηση με μπάλα. Κατά τα λοιπά οι Πράσινοι χωρίστηκαν σε δύο γκρουπ. Όσοι βρέθηκαν στο αρχικό σχήμα του αγώνα με τον ΠΑΟΚ έκαναν αποθεραπεία. Οι υπόλοιποι ξεκίνησαν με προθέρμανση, συνέχισαν με rondo και κυκλοφορία μπάλας ενώ ολοκλήρωσαν με παιχνίδι σε περιορισμένο χώρο.
Στο πρόγραμμα επέστρεψε και ο Βέρμπιτς. Αντίθετα με ατομικό συνέχισε ο Ιωαννίδης, ενώ απουσίασε με άδεια ο Αϊτόρ.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις