Με ξεχωριστό τρόπο γιόρτασε η ΚΑΕ Περιστερίου τη γιορτή της μητέρας
Η συμμετοχή ήταν εντυπωσιακή, με πολλά παιδιά να συμμετέχουν και να εκφράζουν τα συναισθήματά τους με φαντασία και ενθουσιασμό.
Spotlight
-
Παραμένει στη φυλακή ο Ηλίας Κασιδιάρης – Απορρίφθηκε το αίτημα αποφυλάκισης
-
Άγριο επεισόδιο στη Θεσσαλονίκη - Ομάδα ανδρών ξυλοφόρτωσε ζευγάρι και τους έσπασε το μαγαζί
-
Ανορθόδοξες συμβουλές για να «ξεγελάσουμε» τη ζέστη
-
Ο Τζο Μπάιντεν πιέζεται να αποσυρθεί ακόμα και μέσα στο Σαββατοκύριακο, εκτιμούν στελέχη των Δημοκρατικών
Την ημέρα της Μητέρας γιόρτασε η ΚΑΕ Περιστέρι bwin, με ένα ξεχωριστό τρόπο θέλοντας να αναδείξει το ιδεώδες του αθλητισμού και το συνδέσει με τη δημιουργικότητα και το θεσμό της οικογένειας.
Έτσι αποφασίστηκε η οργάνωση ενός δημιουργικού διαγωνισμού δίνοντας στα παιδιά την ευκαιρία να δείξουν την αγάπη τους προς τις μητέρες τους μέσω της τέχνης, της γραφής και της χειροτεχνίας.
Η συμμετοχή ήταν εντυπωσιακή, με πολλά παιδιά να συμμετέχουν και να εκφράζουν τα συναισθήματά τους με φαντασία και ενθουσιασμό.
Με αυτή την πρωτοβουλία, η ομάδα μπάσκετ του Περιστερίου θέλησε να ενισχύσει τον δεσμό της ομάδας με τη κοινωνία, προάγοντας τις αξίες της αγάπης, της οικογένειας και της δημιουργικότητας.
Νικητής σε αυτό το διαγωνισμό αναδείχθηκε ο μαθητής της πρώτης Γυμνασίου του Καλλιτεχνικού Σχολείου Κωνσταντίνος Αγγέλου Σακελάρης ο οποίος είναι μέλος των ακαδημιών μπάσκετ στο Περιστέρι.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις