Oλυμπιακός: Έτοιμες οι ερυθρόλευκες για το 15ο πρωτάθλημα της ιστορίας τους
Η γυναικεία ομάδα πόλο του Ολυμπιακού αντιμετωπίζει την Βουλιαγμένη (16:00) στον τρίτο τελικό της Α1 και θέλει την νίκη για να πανηγυρίσει το 15ο πρωτάθλημα της ιστορίας της
Spotlight
-
Πίσω ολοταχώς στην κυβέρνηση και απόσυρση της υποψηφιότητας Φουντεδάκη
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
-
Συγκλονιστικές εικόνες από τη μεγάλη φωτιά στο Σοφικό - «Κόλαση» με φλόγες 25 μέτρων
-
Άναψαν τα αίματα σε πανηγύρι - Καρεκλοπόλεμος και ξύλο μετά μουσικής (βίντεο)
Με στόχο την κατάκτηση του πρωταθλήματος αγωνίζεται, σήμερα, Κυριακή (26/5), η ομάδα πόλο Γυναικών του Ολυμπιακού.
Στις 16:00 (OSFP TV), τα κορίτσια του Δημήτρη Κραβαρίτη αντιμετωπίζουν τον ΝΟ Βουλιαγμένης, τον οποίο υποδέχονται στο Παπαστράτειο κολυμβητήριο, για τον τρίτο τελικό της Α1, με στόχο το 3-0 στη σειρά και την κατάκτηση του τίτλου.
Οι «ερυθρόλευκες» δίνουν την τρίτη «μάχη» των τελικών στην έδρα τους, στον Πειραιά, όπου θέλουν τη νίκη επί της Βουλιαγμένης, για να κατακτήσουν το 15ο τους πρωτάθλημα!
Οι δηλώσεις της Στεφανίας Σάντα:
«Είναι ο τρίτος τελικός μας, έχουμε τις δυο νίκες και θέλουμε πολύ να παίξουμε καλά, ώστε να πάρουμε την νίκη, για να τελειώσει το πρωτάθλημα με τον ιδανικό τρόπο, με το 3-0. Θέλουμε να το ευχαριστηθούμε, να παίξουμε με ψυχή και συγκέντρωση, όπως πάντα».
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις