![Το πρώτο τεστ στον αγωνιστικό χώρο του γηπέδου](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2024/05/6237016-e1716996904962.jpg)
Το πρώτο τεστ στον αγωνιστικό χώρο του γηπέδου
Άπαντες μετρούν αντίστροφα για τον τελικό του Europa Conference League.
Spotlight
-
Οι 8 περιοχές που θα πιάσουν 43άρια τις επόμενες μέρες - Έως πότε θα διαρκέσει ο καύσωνας
-
«Ούτε λέξη πίσω» λέει ο Πολάκης για τη Συρεγγέλα – «Ο Κασσελάκης ζήτησε υποκριτική συγγνώμη», τονίζει η ΝΔ
-
Η απόπειρα δολοφονίας κατά του Τραμπ προκαλεί φόβο στην Ευρώπη
-
Μοντέλο του OnlyFans λανσάρει το δικό της κρασί – Ως «icon» της ποδολαγνείας πατάει η ίδια τα σταφύλια
Ο Ολυμπιακός ζει σε ρυθμούς τελικού Conference league και οι «ερυθρόλευκοι» μετρούν αντίστροφα για την έναρξη της μεγάλης «μάχης» απέναντι στην Φιορεντίνα.
Στις 18:25 έγινε και το πρώτο τεστ στον αγωνιστικό χώρο του γηπέδου, καθώς μπήκαν τα παιδάκια που θα συνοδεύσουν τους ποδοσφαιριστές κατά την είσοδο των δύο ομάδων για την έναρξη του τελικού.
Πραγματοποιήθηκε το τελευταίο τεστ στο γήπεδο της Νέας Φιλαδέλφειας πριν τον αποψινό τελικό.
Τα παιδιά είδαν που θα καθίσουν και με ποια σειρά κι εν συνεχεία αποχώρησαν από τον αγωνιστικό χώρο, πηγαίνοντας προφανώς στα αποδυτήρια του γηπέδου για να φορέσουν κι αυτά τα ρούχα τους.
Αυτή την στιγμή, 3,5 ώρες πριν από την έναρξη του τελικού δεν υπάρχουν ακόμα φίλαθλοι στις εξέδρες του γηπέδου, ωστόσο στους χώρους έξω ακριβώς από το γήπεδο βρίσκονταν ήδη από τις πέντε και μισή το απόγευμα, αρκετοί οπαδοί του Ολυμπιακού.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις