![Ο Ντέμης Νικολαΐδης πήγε στους Coldplay και ανέβασε φωτογραφία με τη σύντροφό του και την κόρη του](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2024/06/demis-nikolaidis.jpg)
Ο Ντέμης Νικολαΐδης πήγε στους Coldplay και ανέβασε φωτογραφία με τη σύντροφό του και την κόρη του
Ο Ντέμης Νικολαΐδης μοιράστηκε φωτογραφικά στιγμιότυπα από τη μεγάλη βραδιά στη συναυλία των Coldplay.
Spotlight
-
Πίσω ολοταχώς στην κυβέρνηση και απόσυρση της υποψηφιότητας Φουντεδάκη
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
-
Συγκλονιστικές εικόνες από τη μεγάλη φωτιά στο Σοφικό - «Κόλαση» με φλόγες 25 μέτρων
-
Άναψαν τα αίματα σε πανηγύρι - Καρεκλοπόλεμος και ξύλο μετά μουσικής (βίντεο)
Δεκάδες ήταν οι επώνυμοι που έδωσαν το παρών το βράδυ του Σαββάτου στο ΟΑΚΑ για να παρακολουθήσουν από κοντά την πρώτη sold out συναυλία των Coldplay.
Ανάμεσά τους και ο Ντέμης Νικολαΐδης με την παρέα του. Ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής πήγε στη συναυλία με την κόρη του, Μελίνα, ενώ συνοδευόταν και από τη σύντροφό του, Αλεξάνδρα Νικολαΐδου, με την οποία είναι σε σχέση τον τελευταίο ενάμιση περίπου χρόνο.
Μέχρι και το βράδυ του Σαββάτου ο Ντέμης Νικολαΐδης δεν είχε δημοσιεύσει στα social media τίποτα, εκτός φυσικά όσων έχουν να κάνουν με τα επαγγελματικά του.
Οι selfies του Ντέμη Νικολαΐδη
Ωστόσο, αργότερα επέλεξε να δημοσιεύσει μια κοινή φωτογραφία με την Αλεξάνδρα Νικολαΐδου, και μία στην οποία βλέπουμε τον παλαίμαχο ποδοσφαιριστή με τη σύντροφο, την κόρη του Μελίνα και έναν ακόμη φίλο τους.
Θυμίζουμε πως η σχέση του Ντέμη Νικολαΐδη και της Αλεξάνδρας Νικολαΐδου γνωστοποιήθηκε όταν οι δυο τους βρέθηκαν στο γήπεδο της Νέας Φιλαδέλφειας για την κατάκτηση του πρωταθλήματος της ΑΕΚ τον Μάϊο του 2023, με τον φωτογραφικό φακό να τους απαθανατίζει για πρώτη φορά μαζί, ενώ είχαν προηγηθεί ήδη έξι μήνες σχέσης.
![Ο Ντέμης Νικολαΐδης με τη σύντροφό του Αλεξάνδρα](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2024/06/ntemis-nikolaidis-alexandra-nikolaidou-355x600.jpg)
Ο Ντέμης Νικολαΐδης με τη σύντροφό του Αλεξάνδρα
![Ο Ντέμης Νικολαΐδης με τη σύντροφό του Αλεξάνδρα και την κόρη του Μελίνα](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2024/06/ntemis-nikolaidis-alexandra-melina-nikolaidou-355x600.jpg)
Ο Ντέμης Νικολαΐδης με τη σύντροφό του Αλεξάνδρα και την κόρη του Μελίνα
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις