![«Πεταξε» για Ολλανδία η ΑΕΚ (Pics)](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2024/06/6258278-e1719150017959.jpg)
«Πεταξε» για Ολλανδία η ΑΕΚ (Pics)
Στις 16:35 η αποστολή της ΑΕΚ αναχώρησε για την Ολλανδία όπου θα πραγματοποιηθεί το βασικό στάδιο προετοιμασίας της ομάδας.
Spotlight
-
Έξι νεκροί σε δωμάτιο πολυτελούς ξενοδοχείου - Η ουσία στα φλιτζάνια και το ενδεχόμενο αυτοκτονίας
-
Αστροναύτης επέστρεψε από το Διάστημα, συγκλονισμένος με αυτό που «δεν έπρεπε να αντικρίσει»
-
Γιατί η Αθηνά Ωνάση δεν έρχεται ποτέ στην Ελλάδα
-
Καμπανάκι κινδύνου: Πώς η κλιματική κρίση μεγαλώνει τη μέρα - Ποιες οι πρακτικές επιπτώσεις
Μετά την πρωινή προπόνηση και το γεύμα στα Σπάτα, η αποστολή της ΑΕΚ αναχώρησε για το αεροδρόμιο όπου στις 16:35 «πέταξε» με προορισμό την Ολλανδία. Εκεί όπου η ομάδα του Ματίας Αλμέιδα θα πραγματοποιήσει το βασικό στάδιο προετοιμασίας της.
Θυμίζουμε πως η Ένωση θα μεταβεί αρχικά στο Αλκμααρ, όπου και θα παραμείνει μέχρι 30 Ιουνίου, ενώ στη συνέχεια θα πάει στο Μπουργκ Χάμστεντε μέχρι και τις 11 Ιουλίου, όταν και θα πάρει τον δρόμο της επιστροφής για την Αθήνα.
Η αποστολή που μπήκε στο αεροπλάνο: Αγγελόπουλος, Θεοχάρης, Ρότα, Ραντόνια, Κάτσικας, Χατζισαφί, Πήλιος, Μήτογλου, Μουκουντί, Κανελλόπουλος, Χρυσόπουλος, Κοσίδης, Γιόνσον, Γαλανόπουλος, Μάνταλος, Λιούμπισιτς, Ρουκουνάκης, Φοφανά, Τσιλούλης, Ελίασον, Φερνάντες, Γκολφίνος, Μαχαίρας, Γκαρσία, Θεοδωρίδης και Ζίνι.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις