![ΣΥΡΙΖΑ: Το «ευχαριστώ» Κασσελάκη στους πολίτες που τον συνάντησαν στην Κουμουνδούρου](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2024/07/GSPOqNkXsAAJTO2.jpg)
ΣΥΡΙΖΑ: Το «ευχαριστώ» Κασσελάκη στους πολίτες που τον συνάντησαν στην Κουμουνδούρου
«ευχαριστώ όλες και όλους που ήρθατε στα γραφεία του ΣΥΡΙΖΑ», υπογράμμισε ο πρόεδρος του κόμματος της αξιωματικής αντιπολίτευσης Στέφανος Κασσελάκης
Spotlight
-
Έξι νεκροί σε δωμάτιο πολυτελούς ξενοδοχείου - Η ουσία στα φλιτζάνια και το ενδεχόμενο αυτοκτονίας
-
Οι συγκλίσεις του προοδευτικού χώρου από το 1963 έως σήμερα
-
Αστροναύτης επέστρεψε από το Διάστημα, συγκλονισμένος με αυτό που «δεν έπρεπε να αντικρίσει»
-
Γιατί η Αθηνά Ωνάση δεν έρχεται ποτέ στην Ελλάδα
«Ευχαριστώ» στους πολίτες που τον συνάντησαν στα γραφεία του στο κτίριο «Μίμης Δαρειώτης», στην Κουμουνδούρου, εξέφρασε ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ – Προοδευτική Συμμαχία Στέφανος Κασσελάκης.
Όπως ανέφερε ο Στέφανος Κασσελάκης σε ανάρτηση στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, «ευχαριστώ όλες και όλους που ήρθατε σήμερα στα γραφεία του ΣΥΡΙΖΑ και τους πολύ περισσότερους που πήρατε τηλέφωνο ή στείλατε μήνυμα στα social μου».
Συνομίλησε δια ζώσης με περισσότερα από 40 άτομα
Ταυτόχρονα ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ – ΠΣ έδωσε ραντεβού με τους πολίτες για την ερχόμενη εβδομάδα.
Δείτε την ανάρτηση:
Ευχαριστώ όλες και όλους που ήρθατε σήμερα στα γραφεία του ΣΥΡΙΖΑ και τους πολύ περισσότερους που πήρατε τηλέφωνο ή στείλατε μήνυμα στα social μου.
Ραντεβού την επόμενη βδομάδα! pic.twitter.com/49hqVvtYnG
— Stefanos Kasselakis – Στέφανος Κασσελάκης (@skasselakis) July 11, 2024
Ουρές για τον Στέφανο Κασσελάκη παρά τον καύσωνα
Υπενθυμίζεται ότι χθες από νωρίς το απόγευμα, δεκάδες πολίτες, παρά τον καύσωνα, σχημάτισαν ουρές στην είσοδο της Κουμουνδούρου, ενώ δεν ήταν λίγοι εκείνοι που προσήλθαν νωρίτερα, προκειμένου να εξασφαλίσουν σειρά προτεραιότητας.
Οι πολίτες έδιναν τα στοιχεία τους στην είσοδο και στη συνέχεια οδηγούνταν στους ορόφους και το κυλικείο του κτιρίου, όπου ειδοποιούντο για τη συνάντηση με τον πρόεδρο στο γραφείο του στον έβδομο όροφο.
Λόγω της κοσμοσυρροής, ο Στέφανος Κασσελάκης, αφού συνομίλησε δια ζώσης με περισσότερα από 40 άτομα, κρατώντας σημειώσεις, πήγε στους ορόφους όπου ήταν συγκεντρωμένοι δεκάδες πολίτες και συνομίλησε μαζί τους, επισημαίνοντας μεταξύ άλλων ότι τα όσα αποκόμισε από τις επαφές θα ενσωματωθούν στις θέσεις και τον προγραμματισμό του κόμματος.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις