Αυτοί είναι οι πιθανοί αντίπαλοι του ΠΑΟΚ στον 3ο προκριματικό γύρο του Champions League
Δείτε μέσα από ποια ζευγάρια θα προκύψει ο αντίπαλος του ΠΑΟΚ στο πλαίσιο του 3ου προκριματικού γύρου του Champions League.
Spotlight
-
«Καμίνι» και σήμερα η χώρα με 43αρια - Ποιες περιοχές θα «βράσουν»
-
Ταυτοποιήθηκαν δύο από τους τέσσερις δράστες της επίθεσης σε οικογένεια τουριστών στο Ηράκλειο
-
Στο προεκλογικό «παιχνίδι» και η 17χρονη εγγονή του Τραμπ: «Είναι απλά ένας κανονικός παππούς»
-
Γυναίκα πνίγηκε στα ρηχά πισίνας: Προσπαθούσε για 25 λεπτά να σωθεί - Αδιαφορούσαν οι παρευρισκόμενοι
Ο ΠΑΟΚ μετά την κατάκτηση του πρωταθλήματος θα ξεκινήσει τις ευρωπαϊκές του υποχρεώσεις από τον 3ο προκριματικό γύρο του Champions League.
Οι Θεσσαλονικείς έμαθαν και τους πιθανούς αντιπάλους τους εφόσον ξεπεράσουν το εμπόδιο της Μπάνια Λούκα, την οποία θα αντιμετωπίσει στον 2ο προκριματικό γύρο.
Δείτε τις ομάδες:
Λουντογκόρετς (Βουλγαρία) – Ντιναμό Μινσκ (Λευκορωσία)
ΑΠΟΕΛ (Κύπρος)-Πετροκούμπ (Μολδαβία)
Μάλμε (Σουηδία)-Κλάκσβικ (Νησιά Φερόε)
Σπάρτα Πράγας (Τσεχία) – Σάμροκ Ρόβερς (Ιρλανδία)
Μίντιλαντ (Δανία) – Σάντα Κολόμα (Ανδόρα)
Παναβέζις (Λιθουανία) – Γιαγκελόνια (Πολωνία)
Η κλήρωση θα γίνει τη Δευτέρα.
Τα αποτελέσματα των επαναληπτικών αγώνων του Α’ προκριματικού γύρου του Champions League:
Τρίτη 16 Ιουλίου
Μπαλκάνι (Κόσοβο)-Σάντα Κολόμα (Ανδόρα) 1-2, 5-6 πεν. (2-1)
Λίνκολν Ρεντ Ιμπς (Γιβραλτάρ)-Χάμρουν Σπάρτανς (Μάλτα) 0-1, 5-4 πεν. (1-0)
Ελσίνκι (Φινλανδία)-Πανεβέζις (Λιθουανία) 1-1 (0-3)
Πιούνικ (Αρμενία)-Ντιναμό Μινσκ (Λευκορωσία) 0-1 (0-0)
Τσέλιε (Σλοβενία)-Φλόρα Ταλίν (Εσθονία) 2-1 (5-0)
Στεάουα Βουκουρεστίου (Ρουμανία)-Βίρτους (Σαν Μαρίνο) 4-0 (7-1)
Ντέτσιτς (Μαυροβούνιο)-Δε Νιού Σέιντς (Ουαλία) 1-1 (0-3)
Σάμροκ Ρόβερς (Ιρλανδία)-Βίκινγκουρ (Ισλανδία) 2-1 (0-0)
Τετάρτη 17 Ιουλίου
Στρούγκα (Βόρεια Μακεδονία)-Σλόβαν Μπρατισλάβας (Σλοβακία) 1-2 (2-4)
Ντιφερντάνζ (Λουξεμβούργο)-Κλάκσβικ (Νησιά Φαρόε) 0-0 (0-2)
Ντιναμό Μπατούμι (Γεωργία)-Λουντογκόρετς (Βουλγαρία) 1-0 (1-3)
Πετροκούμπ (Μολδαβία)-Ορντάμπασι (Καζακστάν) 1-0 (0-0)
Εγκνατία (Αλβανία)-Μπόρατς Μπάνια Λούκα (Βοσνία/Ερζεγοβίνη) 22:00 (0-1)
Λαρν (Βόρεια Ιρλανδία)-RFS (Λετονία) 0-4 (0-3)
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις