![Ο Βασίλειος Κωστέτσος μετά την περιπέτεια υγείας του: «Ανήκω στα άτομα υψηλού κινδύνου για έμφραγμα ή εγκεφαλικό»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2024/07/vasileios-kostetsos.jpg)
Ο Βασίλειος Κωστέτσος μετά την περιπέτεια υγείας του: «Ανήκω στα άτομα υψηλού κινδύνου για έμφραγμα ή εγκεφαλικό»
Ο Βασίλειος Κωστέτσος έστειλε το δικό του μήνυμα μετά την περιπέτεια με την υγεία του που τον οδήγησε στο νοσοκομείο.
Spotlight
-
Τα ψεύτικα δάκρυα της Μέγκαν Μαρκλ
-
Σκότωσε τη γυναίκα του, τα παιδιά και τα ανίψια του μετά το πάρτι γενεθλίων - Οι ανατριχιαστικές τελευταίες ώρες
-
Έτσι μοιάζει ένας σεισμός στα βάθη του ωκεανού - Δείτε βίντεο
-
Ισραηλινές αεροπορικές επιδρομές στην Υεμένη αφήνουν πίσω τους τουλάχιστον 3 νεκρούς και δεκάδες τραυματίες
Μετά την περιπέτεια με την υγεία του τα ξημερώματα της Παρασκευής, ο γνωστός σχεδιαστής Βασίλειος Κωστέτσος έστειλε το δικό του μήνυμα.
Ο γνωστός σχεδιαστής Βασίλειος Κωστέτσος μετά από μια έντονη αδιαθεσία χρειάστηκε να μεταβεί στο νοσοκομείο προκειμένου να διαπιστώσει ότι όλα είναι καλά και πως δεν συντρέχει λόγος ανησυχίας.
Μέσα από νέα ανάρτηση που έκανε το βράδυ του Σαββάτου 20/7, ο Βασίλειος Κωστέτσος ενημέρωσε τους διαδικτυακούς του φίλους ότι ο λόγος που ανησύχησε τόσο είναι γιατί ανήκει στα άτομα υψηλού κινδύνου για έμφραγμα ή εγκεφαλικό.
Ο Βασίλειος Κωστέτσος για την περιπέτειά του
«Σας Ευχαριστώ Όλους ! Και τον καθένα ξεχωριστά! Για την σκέψη, τα όμορφα λόγια, και το αν και «μόνος»…με κάνατε να αισθάνομαι ότι έχω εκτός από μια μεγάλη αγκαλιά και μια «μεγάλη οικογένεια», που συμπληρώνει τους λίγους πια δικούς μου ανθρώπους! Δεν μου άρεσε ποτέ να κρύβομαι ούτε να είμαι αινιγματικός!
Ανήκω στα άτομα δυστυχώς υψηλού κινδύνου για έμφραγμα η εγκεφαλικό και χθες θορυβήθηκα πολύ! Ευτυχώς τα πρώτα νέα ήταν καλά! Σαφώς θα ελεγχθεί περαιτέρω με πιο αναλυτικές εξετάσεις τις επόμενες ημέρες… Μια και οι ρυθμοί μας πλέον η καθημερινότητα και η κοινωνία μας δεν σου αφήνει και πολλά περιθώρια να ζεις την ζωή σου ανέμελα και ευτυχισμένα! ζώντας το σήμερα χωρίς αύριο!» έγραψε στην ανάρτησή του.
«Σας ευχαριστώ για τη θετική σκέψη όλους! Η πρόληψη για την αποφυγή των χειρότερων είναι σημαντική! Ό,τι ώρα και αν είναι αυτή! Ευχαριστώ τη γενικό γιατρό διανυκτέρευσης! Όλα καλά! Ευτυχώς δεν ήταν αυτό που φοβόμουνα!!!!» έγραψε σε άλλη ανάρτησή του ο Βασίλειος Κωστέτσος.
![Ο Βασίλειος Κωστέτσος σε μια ανάρτησή του μέσα από το νοσοκομείο](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2024/07/vasileios-kostetsos-anartisi-instagram-334x600.jpg)
Ο Βασίλειος Κωστέτσος σε μια ανάρτησή του μέσα από το νοσοκομείο
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις