![Νικόλ Ελευθεριάδου και Σάσα Βεζένκοφ μαζί στην αναχώρηση της Εθνικής ομάδας](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2024/07/vezenkov_nicol.jpg)
Νικόλ Ελευθεριάδου και Σάσα Βεζένκοφ μαζί στην αναχώρηση της Εθνικής ομάδας
Η Νικόλ Ελευθεριάδου πέταξε με την υπόλοιπη Εθνική ομάδα για τους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Παρίσι και στο αεροδρόμιο την πήγε ο σύντροφός της, Σάσα Βεζένκοφ.
Spotlight
-
Τι απαντούν οι Eπίτροποι για το κράτος δικαίου στην Ελλάδα και την υπόθεση Kαραϊβάζ
-
Μια νέα φωτογραφία της Κέιτ Μίντλετον προκάλεσε αντιδράσεις - κι αυτή τη φορά δεν φταίει το photoshop
-
Ναυπηγεία Σαλαμίνας: Εργατικό δυστύχημα με έναν νεκρό σε ταχύπλοο της SeaJets
-
Δίωξη για απόπειρα ανθρωποκτονίας στους δράστες του ξυλοδαρμού του Ελληνοκαναδού στο Ηράκλειο
Πιθανότατα μία από τις πιο αδικημένες ομάδες τα τελευταία χρόνια στην Ελλάδα. Αδικημένες από πλευράς προβολής. Η Εθνική ομάδα πόλο γυναικών έχει σταθερή παρουσία σε όλες τις μεγάλες διοργανώσεις και με μεγάλες επιτυχίες. Σήμερα Τετάρτη (24/7), η ομάδα πόλο γυναικών μαζί με όλη την υπόλοιπη αποστολή της Εθνικής πέταγε για το Παρίσι για την συμμετοχή τους στους Ολυμπιακούς Αγώνες.
Και στο αεροδρόμιο εκτός από τους δεκάδες Ελληνες αθλητές εμφανίστηκε και ο Σάσα Βεζένκοφ. Ο σύντροφος της Νικόλ Ελευθεριάδου, η οποία αποτελεί σημαντικό μέλος της Εθνικής μας ομάδας πόλο στις γυναίκες. Ο Βεζένκοφ συντρόφεψε την Ελευθεριάδου μέχρι το αεροδρόμιο και φυσικά την αποχαιρέτησε.
Αρκετοί φίλαθλοι που βρέθηκαν εκείνη την ώρα στο Ελευθέριος Βενιζέλος ευχήθηκαν καλή επιτυχία σε όλους τους Ελληνες αθλητές. Υπήρχαν όμως και οι φίλοι του Ολυμπιακού που δεν έχασαν την ευκαιρία να μιλήσουν στον Βούλγαρο μπασκετμπολίστα, ο οποίος αναμένεται να ανακοινωθεί από τους «ερυθρόλευκους».
Δείτε φωτογραφίες από το Ελευθέριος Βενιζέλος
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2024/07/sasha3-600x450.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2024/07/sasha2-450x600.jpg)
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2024/07/sasha1-600x450.jpg)
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις