![«Χρόνια πολλά Πρόεδρε!»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2024/07/6238010-1-1024x684.jpg)
«Χρόνια πολλά Πρόεδρε!»
Ο Βαγγέλης Μαρινάκης γιορτάζει σήμερα (30/7) τα γενέθλιά του και η ΠΑΕ Ολυμπιακός του ευχήθηκε μέσα από τα επίσημα social media της.
Spotlight
Γενέθλια σήμερα για τον Βαγγέλη Μαρινάκη, ηγέτη του Ολυμπιακού στα 100 χρόνια του συλλόγου και με κορυφαία στιγμή στα 14 χρόνια που κρατά το «τιμόνι» των Ερυθρολεύκων την κατάκτηση του Europa Conference League.
Όπως ήταν φυσικό, η «ερυθρόλευκη» ΠΑΕ έστειλε το δικό της μήνυμα, μέσα από τα επίσημα social media της ομάδας. Χιλιάδες και τα μηνύματα του κόσμου, που του εύχονται τα καλύτερα.
«Χρόνια πολλά στον Πρόεδρο του Ολυμπιακού μας!», αναφέρει το μήνυμα της «ερυθρόλευκης» ΠΑΕ.
Χρόνια πολλά στον Πρόεδρο του Ολυμπιακού μας! / Happy Birthday to our Olympiacos President!#Olympiacos #Marinakis #HappyBirthday #BirthdayWishes #WeKeepOnDreaming #Piraeus pic.twitter.com/j7X9oo3Wd7
— Olympiacos FC (@olympiacosfc) July 30, 2024
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις