![Πώς αποχαιρέτησε τον Ολυμπιακό ο Βαγγέλης Μάντζαρης](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/07/mantzaris-2.jpg)
Πώς αποχαιρέτησε τον Ολυμπιακό ο Βαγγέλης Μάντζαρης
Ο Έλληνας γκαρντ Βαγγέλης Μάντζαρης ευχαρίστησε τον Ολυμπιακό και όσους συνεργάστηκε αυτά τα χρόνια που φόρεσε την φανέλα των Ερυθρόλευκων
Spotlight
-
Πρωταθλήτρια ενόργανης κατήγγειλε προπονητή για ασέλγεια και απόπειρα βιασμού
-
Πόλεμο μέχρι το τέλος προανήγγειλε ο Νετανιάχου- Επεισόδια με διαδηλωτές έξω από το Κογκρέσο
-
Γνωστή ηθοποιός διέσπειρε τον κορονοϊό σε νοσοκομείο της Αττικής -«Έκανε βόλτες στις κλινικές με τον διοικητή»
-
Κεραυνός έκοψε ένα δέντρο στη μέση και σκότωσε 15 πρόβατα - Σοκάρουν οι εικόνες
Αποτελεί το τέλος μιας εποχής. Ο Βαγγέλης Μάντζαρης μετά από οχτώ χρόνια αφήνει τα ερυθρόλευκα του Ολυμπιακού και φοράει τα πράσινα της Ούνιξ Καζάν, με την οποία θα πορευτεί τουλάχιστον για μια σεζόν υπογράφοντας για 1+1 χρόνο.
Ο Έλληνας γκαρντ δεν γινόταν να ξεχάσει όσα έζησε αυτά τα χρόνια με την ομάδα του Πειραιά. Έγραψε ένα συγκινητικό ποστ στο Ιnstagram και ευχαρίστησε τους συμπαίκτες του, τους προέδρους και τον κόσμο του Ολυμπιακού για τα 8 χρόνια παρουσίας του στους Πειραιώτες.
Ο Μάντζα έγραψε: «Ήθελα να γράψω πολλά άλλα δεν υπάρχει λόγος. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους συμπαίκτες μου που πολλοί είναι παραπάνω από φίλοι μου, τους προπονητές μου, τους προέδρους και τον κόσμο του Ολυμπιακού για αυτά τα 8 χρόνια που περάσαμε μαζί!»
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις