![Ούτε τα προσχήματα με τον Βάτσιο](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/07/vatsios_aek_filiko.jpg)
Ούτε τα προσχήματα με τον Βάτσιο
Ο Βάτσιος επέστρεψε δριμύτερος στους πίνακες και ενώ άπαντες έκαναν μια σειρά από συνειρμούς για τον τρόπο αυτής της επιστροφής, με το που έγινε φιλικό στην Αθήνα για την ΑΕΚ, πάτησε χορτάρι
Spotlight
-
Τα ανάπηρα ζώα μπορούν να ζήσουν μια ζωή με αξιοπρέπεια – Τα ειδικά σχεδιασμένα αμαξίδια
-
Τα Γλυπτά του Παρθενώνα, ο Στάρμερ και η Ελλάδα
-
«Δεν θα τραγουδούσα ποτέ μπροστά στη φωτογραφία ενός σφαγέα των Ελλήνων» - Η Βανδή απαντά για την αφίσα του Κεμάλ
-
Στο νοσοκομείο 17χρονος έπειτα από επίθεση εναντίον του με αιχμηρό αντικείμενο
Φιλικό Σούπερ Λιγκ στο ΟΑΚΑ με την ΑΕΚ του Τίγρη να υποδέχεται τον Βόλο του «φίλαθλου» Αχιλλέα. Και ποιος διαιτητής έχει την τιμή να σφυρίζει; Μα το καλύτερο παιδί. Ο Αριστείδης ο Βάτσιος που επέστρεψε δριμύτερος στους πίνακες σε μια ιστορία από εκείνες που τις λες και επίδειξη δύναμης. Διότι ο Βάτσιος είναι ο τύπος που είχε κάνει το «έγκλημα» στο Λαμία-ΑΕΚ στο Περιστέρι.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις