![Γιατράς: «Φέτος ο Προμηθέας ξεκινάει από το μηδέν»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/07/giatras-1.jpg)
Γιατράς: «Φέτος ο Προμηθέας ξεκινάει από το μηδέν»
Ο Μάκης Γιατράς στην κλήρωση της Basket League, δήλωσε πως η ομάδα του ξεκινάει από το μηδέν παρά την τρομερή χρονιά που έκανε ο Προμηθέας την περσινή σεζόν
Spotlight
-
Παραμένει στη φυλακή ο Ηλίας Κασιδιάρης – Απορρίφθηκε το αίτημα αποφυλάκισης
-
Άγριο επεισόδιο στη Θεσσαλονίκη - Ομάδα ανδρών ξυλοφόρτωσε ζευγάρι και τους έσπασε το μαγαζί
-
Ανορθόδοξες συμβουλές για να «ξεγελάσουμε» τη ζέστη
-
Ο Τζο Μπάιντεν πιέζεται να αποσυρθεί ακόμα και μέσα στο Σαββατοκύριακο, εκτιμούν στελέχη των Δημοκρατικών
Οι δηλώσεις του Μάκη Γιατρά τράβηξαν τα βλέμματα στην κλήρωση της νέας χρονιάς για την Basket League, λόγω της εξαιρετικής πορείας του Προμηθέα την προηγούμενη σεζόν.
Ο κόουτς των Πατρινών μίλησε για την σεζόν που έρχεται, ευχήθηκε υγεία και δύναμη σε όλες τις ομάδες και πως θα οδηγήσει τον Προμηθέα με γνώμονα την πορεία της περσινής σεζόν.
Αναλυτικά τα όσα είπε ο προπονητής του Προμηθέα: «Να ευχηθώ να υπάρχει υγεία στους παίκτες, δύναμη στους προπονητές, οι παράγοντες να έχουν υπομονή, ο κόσμος να χαρεί το παιχνίδι. Το μπάσκετ φέρνει κόσμο στο γήπεδο. Ο καθένας μας να πετύχει τους στόχους του.
Πέρυσι κάναμε μια ονειρική χρονιά, αλλά φέτος ξεκινάμε από το μηδέν και θα προσπαθήσουμε να κάνουμε το καλύτερο. Πρέπει να ρωτήσετε την διοίκηση για την αλλαγή ευρωπαϊκής στέγης από το BCL στο EuroCup. Υπάρχουν φιλοδοξίες και στόχοι και θα προσπαθήσουμε να τους πετύχουμε».
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις