![ΟΦΗ - Παναιτωλικός : Η αποστολή των Κρητικών](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/09/koutroubisg.jpg)
ΟΦΗ – Παναιτωλικός : Η αποστολή των Κρητικών
Οι νεοαποκτηθείς Γιώργος Κουτρουμπής και Πασχάλης Στάικος βρίσκονται στην αποστολή του ΟΦΗ για το παιχνίδι με τον Παναιτωλικό (14/9, 19:15)
Spotlight
-
Παραμένει στη φυλακή ο Ηλίας Κασιδιάρης – Απορρίφθηκε το αίτημα αποφυλάκισης
-
Άγριο επεισόδιο στη Θεσσαλονίκη - Ομάδα ανδρών ξυλοφόρτωσε ζευγάρι και τους έσπασε το μαγαζί
-
Ανορθόδοξες συμβουλές για να «ξεγελάσουμε» τη ζέστη
-
Ο Τζο Μπάιντεν πιέζεται να αποσυρθεί ακόμα και μέσα στο Σαββατοκύριακο, εκτιμούν στελέχη των Δημοκρατικών
Ο ΟΦΗ υποδέχεται το Σάββατο (14/9, 19:15) τον Παναιτωλικό στο «Γεντί Κουλέ» και θέλει να δώσει συνέχεια στο εκπληκτικό ξεκίνημα που πραγματοποιεί στην Superleague 1.
Η κρητική ομάδα ολοκλήρωσε την προετοιμασία της δίχως απρόοπτα και εν συνεχεία έγινε γνωστή η αποστολή για το ματς με την ομάδα του Αγρινίου. Σε αυτήν βρίσκονται οι νεοαποκτηθείς Γιώργος Κουτρουμπής και Πασχάλης Στάικος, ενώ νοκ άουτ παραμένει ο Φερέιρα.
Αναλυτικά οι «εκλεκτοί» του Γιώργου Σίμου: Σωτηρίου, Γουάιλι, Μαρινάκης, Μπράουν, Κοροβέσης, Δεληγιαννίδης, Νάστος, Γιαννούλης, Κουτρουμπής, Μεγιάδο, Νέιρα, Σακόρ, Στάικος, Σεμέδο, Τσιλιανίδης, Ναμπί, Φιγκεϊρέδο, Μάνος, Βαζ.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις